• BIST 4.975,47
 • Altın 1210.003
 • Dolar 19.0093
 • Euro 20.3634
 • Manisa 9 °C
 • İzmir 12 °C
 • Sekreter büro personeli aranıyor
 • Makine bakımcı ve elektrik teknisyeni aranıyor
 • B ehliyetli şoför aranıyor
 • AFAD hane başı destek ödemesi duyurusu
 • Tavuk çiftliğinde çalıştırılmak üzere personel aranıyor
 • Son & Balo ve Tütün İşçisi Tiyatro Oyunu
 • Tad Zeytin Ramazan kampanyası
 • Pars Mobilya’da kaçırılmayacak fırsatlar
 • Key Performans erken kayıt dönemi başladı
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur
» »

MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Cumhur ittifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel'e ziyaret

MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Cumhur ittifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel'e ziyaret
MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Cumhur ittifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel'e ziyaret

MHP Milletvekili Akçay’dan, Cumhur ittifakı adayı Eryüksel’e ziyaret
Akhisar Haber Ajansı - AHA

MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Cumhur ittifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel'i ziyaret etti. Milletvekili Akçay ilk olarak MHP Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret ederek burada İlçe Başkanı Ahmet Namal ve yönetim kurulu üyeleri ve partililerle kısa bir sohbet etti.

Burada Cumhur ittifakının önemine vurgu yapan Akçay, daha sonra partililerle birlikte AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatına geçti. Burada AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın ve Cumhur ittifakı AK Partili Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel tarafından karşılanan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve beraberindeki heyet daha sonra açıklamalarda bulundu.

İlk olarak söz alan AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın, ziyaretin gerçekten mutluluk verici olduğunun altını çizerek, “inşallah 24 Haziran’da olduğu gibi burada da bu işi götüreceğiz. Cumhur ittifakımızın adayı İnşaat Mühendisi Hüseyin Eryüksel, kardeşimiz hepimizin yakinen bildiği, Akhisar eşrafının yakinen tanıdığı bir arkadaşımızdır. İnşallah burada bu işi göğüsleyeceğiz, sizlerin de partimize gelerek bizleri şereflendirdiniz ve onurlandırdınız.  Bizlere tarihi bir gün yaşattınız” dedi.

Ardından söz alan MHP Akhisar İlçe Başkanı Ahmet Namal, “iki parti değil de tek parti gibi gece gündüz çalışıyoruz. Malum karşımızda bir grup var, biz de o gruba karşı siyasetler de şimdi savaş gibi olmuş, bu savaşı en az zayiatla kazanırız. Onun gayreti ve çabası içerisindeyiz. Memleketimizin içi de dışı da dolu, her tarafımız çevrilmiş vaziyette” dedi.

Öncelikle sözlerine Cumhur ittifakı adayı Hüseyin Eryüksel’e başarı dilekleri ile sözlerine başlayan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, “Manisa’da hem büyükşehir hem de 17 ilçede Cumhur ittifakı haliyle bu seçimleri gerçekleştiriyoruz. Bu seçimlerde 31 Mart akşamı Akhisarlı seçmen kardeşlerimiz, Akhisar Belediyesi yönetimini belirleyecek” dedi. Cumhur ittifakının diğer ittifak gibi kapalı kapılar ardından değil açık bir ittifak olduğunu ifade eden Akçay, en önemli farkın da bu olduğunu kaydetti. “Sahada da tabanda da milletimiz vatandaşımız Cumhur ittifakını içten samimiyetle benimsemiş durumdadırlar” diyerek sözlerine devam eden Akçay, “diğer partilerin temsilcileri ise bu ittifakı gıpta ile izliyorlar. Cumhur ittifakının zaferi ile bu seçimlerin sonuçlanacağına inanıyoruz, buna inancımız tamdır” dedi.

Başkanlık sisteminin ardından ilk Belediye seçimleri olduğunu hatırlatan Cumhur ittifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, “gerçekten Cumhur ittifakının ardından Büyükşehir nimetlerinden bizler de daha çok istifade edeceğimizi düşünüyoruz. Bu geçtiğimiz 5 yılda ufak tefek kırgınlıklar yaşadık, ama artık bu işin 4 tane ayağı var biliyorsunuz. Birisi ilçe belediyesi, birisi büyükşehir, birisi Ankara, diğeri de bu milli ittifak, milli ruh taşıyan; sadece bu iki partinin değil diğer partiden de insanlar var. İnşallah onların da katıldığı bir seçim olacak. İnşallah bu seçimi alacağız, aynı dili konuşacağız, belki ileri de tek parti olarak hareket edeceğiz. Bir çok nifak aramıza girdi, sivreldik farklı noktalarda birbirimizi belki tahrik ettik, rahatsız ettik. Ancak bundan sonra böyle bir şeyin olacağına inanmıyorum. Çok dinamik tabanlarımız var, bu iki tabanın birbirine gelmesinden mutlaka millet ve memleket adına ve dinimiz adına bereketli olacaktır. İnşallah Allah’ımız bizi mahcup etmez, hizmet noktasında şehrimize daha iyi hizmetler yapmamıza vesile eder bizleri. Bir artı birin iki ettiği üst üste toplarsan, yan yana geldiğinde onbir ettiğini göstereceğiz, inşallah Allah nasip ederse. Biz omuz omuza verip yukarıda başkanlarımızın ellerini güçlendireceğiz. Hem de bu batıya haçlı zihniyetine karşı da gerekli mesajı vereceğiz” dedi.

İzlenme: 1125
 • Yorumlar 0
  Bu videoya henüz yorum eklenmemiştir.
Kategoriler
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.