• BIST 109.330
  • Altın 155,894
  • Dolar 3,8638
  • Euro 4,5501
  • Manisa 6 °C
  • İzmir 14 °C
  • Tıfıl Akademi’ye takım arkadaşları aranıyor
  • B sınıfı ehliyetli satış elemanı aranıyor
  • Satılık komple bina
  • Maden Mühendisi Aranıyor
  • Bahçeşehir Koleji'ne güvenlik görevlisi alınacaktır
  • Ekofood'ta çalışacak ihracat personeli aranıyor
  • İnşaat teknikeri aranıyor
  • Enza Home açıldı

Manisa Milletvekili Adayları Belli Oldu

Okunma Sayısı: 8116
Manisa Milletvekili Adayları Belli Oldu
22 Temmuz 2007 Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde aday olacak Manisa Milletvekili adayları belli tam listesi belli oldu. Sitemize ulaşan ilk parti ve isimler ise şöyle.....
22 Temmuz 2007 Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde aday olacak Manisa Milletvekili adayları belli listesi belli oldu. Sitemize ulaşan ilk parti ve isimler ise şöyle..

Adalet ve Kalkınma Partisi (Kesin Liste)

1. sıra: Bülent Arınç (Avukat)
2. sıra: Hüseyin Tanrıverdi (Sendikacı)
3. sıra: Mehmet Çerçi (Öğretim Görevlisi)
4. sıra: Recai Berber (Ekonomist)
5. sıra: İsmail Bilen (Avukat)
6. sıra: Bahadır Yenişehirlioğlu (Avukat)
7. sıra: Süleyman Turgut (İnşaat Mühendisi)
8. sıra: Şule Tunalı (Dış Ticaret)
9. sıra: Murat Erbil (Yönetici)
10. sıra: Ramazan Sevinç (Mali Müşavir)

Anavatan Partisi (Kesin Liste)

1. sıra: Adil Aygül (Mimar)
2. sıra: Mehmet İmir (Eğitimci)
3. sıra: Mustafa Otçuoğlu (İş Adamı)
4. sıra: Netice Okutan (Alibeyli Eski Bld. Bşk.)
5. sıra: Ercihan Özkan (Asker Emeklisi)
6. sıra: Asuman Gülten
7. sıra: Mehmet Efe
8. sıra: Ali İkbal Demirel
9. sıra: Cemal Karaduman
10. sıra: Gülşen Türer (Ziraat Mühendisi)

Cumhuriyet Halk Partisi
(Kesin Liste)

1. sıra: Şahin Mengü (Avukat)
2. sıra: Erdoğan Yetenç (Avukat)
3. sıra: Ufuk Özkan (İş Adamı)
4. sıra: Nuri Çilingir (Mühendis)
5. sıra: Abdullah Saka (Mali Müşavir)
6. sıra: Mustafa Aksoy (Mali Müşavir)
7. sıra: Fevziye Güven (eczacı)
8. sıra: Ayşe Demir Bal
9. sıra: Özay Erdoğan (Diş Hekimi)
10. sıra: Funda Doğan

Demokrat Parti (Kesin Liste)

1. sıra: Zeynel Balkız (Alaşehir- Avukat)
2. sıra: Ahmet Dutlulu (Akhisar - Eczacı)
3. sıra: İlter Yüksel (Salihli - Tüccar)
4. sıra: Hüseyin Songül (Alaşehir - Tüccar)
5. sıra: Naci Akın (İzmir - İktisatçı
6. sıra: Nihat Odabaşıoğlu (Soma - Mühendis)
7. sıra: Hesna Dayıoğlu (İzmir - Ev Hanımı)
8. sıra: Nesrin Falay (Ortaklar - Diş Hekimi)
9. sıra: Murat Uludemir (Manisa - Çiftçi)
10. sıra: H. İbrahim Doğan (Manisa - Akhisar Şoförler Odası Başkanı)

Genç Parti (Kesin Liste)


1. sıra: Kayhan Anaral
2. sıra: Adnan tütüncü
3. sıra: Ömer Yaşar
4. sıra: İsmet Erkul
5. sıra: Mehmet Kızıltepe
6. sıra: Emrah Ceyran
7. sıra: Yaşariye Hasacar
8. sıra: Ayşe Bakkal
9. sıra: Ansar Günaydın
10. sıra: Alp Cumali

MHP (Kesin Liste)

1. sıra: Mustafa Enöz
2. sıra: EWrkan Akçay
3. sıra: Ahmet Orhan
4. sıra: Nazmi Avcı
5. sıra: Mansur Onay
6. sıra: Mustafa Arslan
7. sıra: Mesut Bayram
8. sıra: Nuri Güncan
9. sıra: Sevil Şekercioğlu
10. sıra: Mehmet Kaya Doğan

Saadet Partisi (Kesin Liste)

1. sıra: Ahmet Erdoğdu
2. sıra: İsmail Özdemir
3. sıra: Kemal Uşaklılar
4. sıra: Mustafa Tosun
5. sıra: Mehmet Önal
6. sıra: Menderes Taşdemir
7. sıra: Adnan Yükalan
8. sıra: Orhan Uç
9. sıra: Ali Okyay Çakmak
10. sıra: Ertan Acet

Bağımsız Adaylar (Kesin Liste)

1. Veysel Kandemir
2. Hamza Akbulut
3. Adem Yılmaz
4. Şafak Sevişlerli
5. Metin Güllü
6. Mehmet Arif Olgun
7. Erol Hergül
8. Mahmut Gökçü
9. Hüseyin Hüseyni
10. Şah İsmail Özocak
11. Mürsel Efe
12. Halil İbrahim Doğan

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.