• BIST 8003.71
 • Altın 1892.119
 • Dolar 28.8505
 • Euro 31.5972
 • Manisa 19 °C
 • İzmir 20 °C
 • Eksen Kurs Merkezlerinde KPSS - ALES - DGS kayıtları devam ediyor
 • Dr. Dt. Simge Ayazoğlu Akhisar Ortodonti kliniği açıldı
 • Vergi Ödemede İkinci Taksit Son Gün 30 Kasım
 • Has Evrensel Özel Güvenlik Yenileme kayıtları devam ediyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Manisa Anap İl ve İlçe Başkanları Akhisar’da!

Okunma Sayısı: 3288
Manisa Anap İl ve İlçe Başkanları Akhisar’da!
Manisa ANAP İl, İlçe ve Belediye başkanları Akhisar’da toplandı. Toplantıya başkanlık yapan MKYK Üyesi Cenk Tunçsiper, ‘’Trakya’dan başlayarak ‘’Yurttan Sesler’’adını verdiğimiz vatandaşımızın sesini dinledik. Onlardan aldığımız çok önemli m

Manisa Anap İl ve İlçe Başkanları Akhisar’da Toplandı!

MKYK Üyesi Cenk Tunçsiper. ’’Vatandaşı dinledik. Seçimde kullanacağımız silahları onlardan öğrendik. Seçim öncesi çıkardığımızda herkes şaşıracak’’

Akhisar (Kenan MOLLA)

Manisa ANAP İl, İlçe ve Belediye başkanları Akhisar’da toplandı. Toplantıya başkanlık yapan MKYK Üyesi Cenk Tunçsiper, ‘’Trakya’dan başlayarak ‘’Yurttan Sesler’’adını verdiğimiz vatandaşımızın sesini dinledik. Onlardan aldığımız çok önemli mesajları çok iyi değerlendiriyoruz. Onların geliştirdiği ve önerdiği seçim silahlarını, seçim öncesi çıkaracağız. Tüm Türkiye şaşıracak’’ dedi.

Akhisar tütün Otel’de yapılan yemekli toplantı Akhisar İlçe Başkanı Akif Kırkıkoğlu’nun ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya MKYK Üyesi Cenk Tunçsiper, İl Başkanı Adil Aygün, İl Kadın Kolları Başkanı Suna Mahbut İnce, Gençlik Kolları Başkanı Melih Otçuoğlu, Merkez ilçe Başkanı Ali Karan, Turgutlu İlçe Başkanı Hüseyin Maliz, Kırkağaç İlçe Baskanı Kadir Balay, Soma İlçe Başkanı Mustafa Kurt, Saruhanlı İlçe Başkanı Netice Okutan, Kula İlçe Başkanı Mahmut Emir Filik, Köprübaşı İlçe Başkanı Ali Çevik, Gölmarmara İlçe Baskanı Erdem Koca, Ahmetli İlçe Başkanı Muammer Minlas, Gördes İlçe Başkanı Şemsi Ersoy, Demirci İlçe Başkanı Mehmet Akkılıç, Alaşehir İlçe Başkanı Haluk Necipoğlu, Salihli İlçe Başkanı A.İkbal Demiral, Sarıgöl İlçe Başkanı, Şadi Akgül, Selendi İlçe Başkanı Yunus Kara, Yağcılar Belediye Başkanı Cemil Karapınar, Kayacık Belediye Başkanı ali yıldız, Karaağaçlı Belediye Başkanı Şerif Başkal, Çiçekli Belediye Başkanı Adem Maldar, Kula Eski Belediye Başkanı Selim Aşkın, Akhisar İlçe YönetimKurulu Üyeleri katıldılar.

Toplantı ev sahibi Akhisar İlçe Başkanı Akif Kırkıkoğlu’nun açış konuşmasıyla başladı. Kırkıkoğlu, ’’MKYK üyesi sayın Cenk Tunçsiper’i İl Başkanımız Adil Aygün’ü, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızı ve siz ilçe ve belediye başkanlarımı Akhisar’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Hepiniz Hoş Geldiniz’’ dedi. İl Başkanı Adil Aygün yaptığı konuşmada ‘’İl Başkanları olarak Ankara’ya davet edildik. Geniş bir değerlendirme yapılacağı bildirildi. Tüm ilçe başkanlarımız güncelleşmiş üye kayıtlarını en kısa zamanda bildirmeleri gerekiyor. Bu listeleri Ankara’ya ileteceğiz.’’dedi. MKYK Üyesi Cenk Tunçsiper, ‘’Yazın ortasında böyle heyecan dolu bir toplantıya katıldığım için çok mutluyum. Eksiksiz bir şekilde bir arada ve tek yumruk olduğunuz gösteriyor ki ANAP her geçen gün güçleniyor.

Tunçsiper ANAP’ı bazı gurup ve kişilerin ele geçirmek için çaba sarfettiğini, bunda başarı elde edemediklerini, Erkan Mumcu’nun Genel Başkanlığı dönemindeki gelişmeleri ve aynı yeşil zemin üzerine oluşturan amblemin oluşması karşısında hiçbir art düşünceleri olmadığının bilinmesinin şart olduğunu söyleyip,’’Biz yeni bir strateji geliştirdik. Hep siyasetçi konuşuyordu. Biz Trakya’dan başlayarak tüm yurdumuzda hep vatandaşımızı dinledik ve onu konuşturduk. Bu konuşulanları hep kaydettik. Genel merkezimizdeki bir ekibimiz, vatandaşımızın bu konuşmalarımızdan bizlere çok önemli pasajlar çıkardı. Şimdilik kamuoyuna açıklamıyoruz.

Vatandaşlarımızın hazırladığı bu seçim silahlarını seçim öncesi çıkarınca herkes çok şaşıracak. Birde şunu gördük 2002 yılında sırtını dönen vatandaşlarımız artık bize yüzünü dönüp el sallıyor. Halkımız ile tek diyalog kuran parti biziz. Ve bu diyaloğu sağlayan tek lider bizim genel başkanımız Erkan Mumcu. Şimdi teşkilatlarımıza çok büyük görev düşüyor. Halkımızın her kesimi ile kaynaşacağız ve çok kısa zamanda üye sayılarımızın milyonları aşması gerekiyor. Çünkü üyelerimize vereceğimiz özel kimliklerle, her türlü parti içi oy kullanmada tüm üyelerimiz bu kimlikleri kullanacak. Her üye bir delege gibi oy kullanacaktır.’’ dedi.

Toplantıda, İl Kadın Kolları Başkanı, ilçe ve belediye başkanı söz alıp görüşlerini ve ilçelerindeki parti çalışmalarını anlattılar.

 

 

 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.