• BIST 7995.72
 • Altın 1880.94
 • Dolar 28.9418
 • Euro 31.2381
 • Manisa 12 °C
 • İzmir 14 °C
 • Eksen Kurs Merkezlerinde KPSS - ALES - DGS kayıtları devam ediyor
 • Dr. Dt. Simge Ayazoğlu Akhisar Ortodonti kliniği açıldı
 • Has Evrensel Özel Güvenlik Yenileme kayıtları devam ediyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Genç Parti'den Dayanışma Yemeği!

Okunma Sayısı: 3384
Genç Partiden Dayanışma Yemeği!
Akhisar Genç Parti İlçe Teşkilatının Uğur Kasabı Cafer’in yerinde verdiği dayanışma yemeğine Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Gönül Saray Atlan, Genç Parti Manisa İl Başkanı Kamber Uğur ve yönetim kurulu üyeleri ve çevre Genç Parti ilçe ba

Akhisar Genç Parti İlçe Teşkilatının verdiği  Dayanışma Yemeğinde Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Gönül Saray Atlan AKP’ ye yüklendi!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)

Akhisar Genç Parti İlçe Teşkilatının Uğur Kasabı Cafer’in yerinde verdiği dayanışma yemeğine Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Gönül SarayAtlan, Genç Parti Manisa İl Başkanı Kamber Uğur ve yönetim kurulu üyeleri ve çevre Genç Parti ilçe başkanları katıldı. Genç Parti İlçe SekreteriAyşe Bakkal’ın açış konuşmasından sonra Genç Parti Akhisar İlçe Başkanı Adnan Tütüncü konuştu. Akhisar Genç Parti İlçe BaşkanıAdnan Tütüncü, ”Birlik beraberlik dayanışma yemeğimize geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. AKP hükümeti iktidara gelirken 3 sloganı vardı İşsizlik, Yolsuzluk, İş Aş ve yolsuzluk, ama bunların üzerine gidemediler. Yolsuzluk dediler en büyük yolsuzluklar bu dönemde oldu. İşleri güçleri genel başkanımız ile uğraşıyorlar. Genç Partili olmak ayrıcalıktır. Genel Başkanımızın söylediği gibi korkunun ecele faydası yok. Genç Partiyi şöyle veya böyle öldüremediler, sindiremediler, bitiremediler Genç Parti İktidara geliyor” dedi.

Genç Parti Manisa İl Başkanı Kamber Uğur,”Tarlasını süremeyen Çiftçi, tarlasını boş bırakan çiftçim tarlasından ürün alamayan çiftçi, tarlasını satıp kendisini emekli olmaya çalışan vatandaşım, Üretemiyoruz üretimden noksan kalmışız. İkditar ne yapıyor, 3,5 yıldan buna yollar, aynı, sokaklar aynı, Dikilen ağaçlar bile aynı. Değişen çok şey var tabi, Atalarımızın yaptığı Manisa’da Sümerbank Tesislerini sattılar, bunları kendi yandaşları aldılar. TOKİ Vatandaşa evleri ucuza vereceklerdi, ama şehit ailesi anneleri kandırdılar evleri vermediler. Arkadaşlar çok çalışmalıyız çok çalışırsak zoru başarırız bu gece yemeği hazırlayan Akhisar Teşkilatına teşekkür ediyorum” dedi.

Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Gönül Saray Atlan,”Akhisar’ın güzel insanları sizlerin yanında olmaktan son derece mutluyum. Bazen kendi aranızda veya kahvelerde konuşmuşsunuzdur. Neden Genç parti Genel Başkanı üzerine gidiliyor da diğerlerinin üzerine gidilmiyor diye sormuşsunuzdur. Çok okuyan mı çok gezen mi bilir diye bir söz vardır ama galiba hem çok okuyan hem de çok gezen de biliyor. Ben Türkiye siyasetine sadece Akhisar’dan Manisa’dan Türkiye’den bakmıyorum, Eğer Türkiye siyasetine Ankara’ya New York’dan Washington’dan Tel Aviv ve Bosna’dan bakabilirseniz o zaman doğru eğitim öğrenebilirsiniz, yani doğru eğitim size her zaman ulusal bilginin ve ulusal olmayan medyamızın gösterdiği ve çizdiği eğitim olmayabilir ve Türkiye’de bu işler böyle gidiyor. Eğer bir ülkeyi yok etmek istiyorsanız 3 şeyi gerçekleştirirsiniz, ilk olarak o ulusun yerli sermayesini yok etmek zorundasınız. Artık dünyada savaşlar topla tüfekle olmuyor, artık dünyada savaşlar para ve ekonomi ile oluyor. Eğer bir ülkenin ekonomisini ele geçirirseniz o ülke ile çok iyi oynarsınız. Sayın Tayip Erdoğan hükümeti icabetli olarak yerli sermayeyi çökertmek için getirilmiş bir hükümettir. Bir ülkeyi çökertmek için ikincisi ise yerli bankacılığı yok edersiniz. Duymuşsunuzdur ismini bile telaffuz edemediğimiz bankalar gelmiştir ülkemize, eğer paranın gücünü siz yabancıya verirseniz aynen 19 Şubat krizinde olduğu gibi bir günde 4 buçuk milyar dolar bu ülkeden çıkartılır. Üçüncüsü ise yerli medyadır. Yerli medyayı ele geçirirseniz kültür yozlaşması ile yok etme amacınız gerçekleşmiş olur. Eskiden büyük ihaleler vardı, şimdi yok deniz bitti kara göründü bütçe belli İMF politikasında sıkı para politikası uyguluyorsunuz. O zaman naparsınız gel bakalım Uzan grubu Türkiye’nin Bir tek yerli sermayesi, al çimento fabrikası senin Albayrak, al bu çimento fabrikasına bana çok destek verdim, Abdülkadir Konukoğlu Sanko holding senin olsun, şu senin bu filancanın gibi kendi zenginlerini yaratma operasyonunu da hiç başınız ağrımadan yapıyorsunuz ne güzel değil mi. Biz bu Ülkenin kötü yönetildiğini inanıyoruz. Bu gün karnımızı doyurduk yarın nasıl karnımızı doyuracağız. Manisa’da ürününü toplayamayan ve maliyetini çıkaramayan çiftçi perişan, Başbakan buğday 41 kuruş buğday olduğunu söylüyor. Başbakan çiftçi ile dalgamı geçiyor, ilk altı ayda buğday % 61 fiyatı 2002 yılından buyana artmışken 3.5 yılda Mazotun fiyatı % 141 bu olacak gibi bir şey değil. Bunların durması lazım Özel sektörün güçlenmesi lazım. Bu ülkenin istihdamına gölge düşürüyorsun” diyerek sözlerini tamamladı.
 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.