• BIST 8039.18
 • Altın 1681.56
 • Dolar 27.1811
 • Euro 28.9472
 • Manisa 19 °C
 • İzmir 22 °C
 • Manisa ASKF, Alt yerel ligler açıklaması
 • Argon Kaynak Ustası, Torna Ustası ve Üretim Personeli aranıyor
 • Kalite Mühendisi Aranıyor
 • Grafik Tasarım Personeli Aranıyor
 • Bay-Bayan Garson Aranıyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Fenerbahçeliler Derneği Süleyman Barbaros İki Oy Farkla Başkan Seçildi!

Okunma Sayısı: 4236
Fenerbahçeliler Derneği Süleyman Barbaros İki Oy Farkla Başkan Seçildi!
Akhisar Fenerbahçeliler Derneği Olağanüstü Genel Kurulu Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Lokalinde yapıldı. 173 üyeden 162 üyenin katıldığı seçimde Süleyman Barboros  82 oy alırken Murat Şentürk 80 oyda kaldı......

Akhisar Fenerbahçeliler Derneği Süleyman Barbaros İki Oy Farkla Başkan Seçildi!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)

Akhisar Fenerbahçeliler Derneği Olağanüstü Genel Kurulu Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Lokalinde yapıldı. 173 üyeden 162 üyenin katıldığı seçimde Süleyman Barboros  82 oy alırken Murat Şentürk 80 oyda kaldı.

Akhisar Fenerbahçeliler Derneği olağanüstü genel Kurulun açış konuşmasını Eski Başkan Murat Şentürk yaptı. Genel Kurul üyelerinin oy birliği ile Divan Başkanlığı Salihli Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Adnan Türkay Başkan Yardımcılığına Halil Kumrul  Katip  üyeliğe Recep Biçer seçildi.

Saygı duruşundan sonra Divan Başkanı Adnan Türkay; Akhisar Fenerbahçeliler Derneğine aday olan Süleyman Barbaros ve Murat Şentürk’ü tek liste çıkarması için 15 dakika görüşmelerini istedi. 15 dakikadan sonra gelen iki aday sandıktan çıkacak karara saygılı olacaklarını Divan Başkanına bildirdiler.

Yönetim Kurulu faaliyet raporunu Mehmet Gürsoy,  Denetim kurulu raporunu Av. Hikmet Çağan,  2007 yılı tahmini bütçeyi İsmail Atar okudu ve üyeler oy birliği ile kabul etti.

Akhisar Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kuruluna Aday olan ve ilk konuşmayı yapan Süleyman Barbaros “ Güzel bir çalışma ortamında faaliyetlerimize başladık ve dernek merkez binamızı hizmete açtık. Hala konuşulan ve tadı damağımızda kalan, değerli kulüp yöneticilerimizin  de katılımını sağladığımız dayanışma yemeğimizi düzenledik. Burada gururla söylemek isterim ki muhasip üyemiz Mehmet Dedeoğlu’nun yerini tespit edip,olağanüstü gayretlerle yer sahibini ikna ettiği, Genel sekreterimiz Aydın Coşkun’un projesini ve çevre düzenlemesini hazırladığı ve yine yöneticimiz Gürkan Şalambar’ın büyük özveriyle işlettiği başkan ve yönetim kurulunun katkılarıyla kulüp yöneticilerimizin açılışını yaptığı Fenerbahçe Dinlenme tesislerimizi hizmete soktuk. Hatta bu tesisin önünde gördüğünüz, o dönem Dikilmez  denen 6 adet Fenerbahçe bayrak direğini dikmekte 6 Kasım’a ithaf en dikmekte bana nasip oldu.Ayrıca değerli yöneticimiz avukat Hikmet Çağan ‘ın sözleşmesini hazırladığı Fenerbahçe Altyapı Futbol Okulu’nu hizmete açtık ve daha burada sayamadığım  bir çok güzel faaliyeti gerçekleştirdik.

Peki bu bahsettiğimiz 5-6 aylık süreçte ne oldu. Hiç Bir Şey Olamadı değerli arkadaşlar. Çünkü heyecan ve birliktelik kayboldu ve bir tane bile yönetim kurulu toplantısı yapılamadı. Hatta derneğimizin binası bile çoğu zaman kapıları kaldı. Tüzüğümüzde de açıkça belirtilmektedir ki; Birlik ve beraberliği sağlamak Başkanın en önemli görevidir.Fakat Başkan Murat Şentürk bu görevi yerine getirememiştir.Başkan Murat Şentürk derneğimizi dışarıda ve İstanbul’da kulüp bünyesinde çok iyi temsil ettiğini Akhisar Fenerbahçeliler derneği’nin bir çok dernekten daha ileride olduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki tüm bu başarı ve biraz önce anlattığım  faaliyetlerin   hepsi biz yönetim kurulu tarafından hep beraberce yapılmıştır. Bizim karşı durduğumuz en önemli hususta  budur. Başkanın tüm güzellikleri sadece kendisine mal etmesi biz yönetim kurulu ve derneğin diğer organlarını yok sayması bizleri bu noktaya getirmiştir” dedi. 

Yeni Yönetimin Projeleri

1-Akhisar Fenerbahçeliler  Derneği tüm okullarını içine alan sportif ve sosyal tesis yapılması konusunda ciddi çalışmalar yapılacaktır.

2- Akhisar’da şehir içinde üyelerin ayrıcalıklı olarak kullanabileceği nezih bir ortamda Fenerbahçe’mizin maçlarını seyredip, maç izleme haricinde de faydalanabileceği, içerisinde kütüphanesi ve Internet kafesi ve kahve barı bulunan FB  Cafe açılacaktır.

3- Akhisar’ımıza tüm ürünlerin satıldığı standart bir Fener yum mağazası açılacaktır.

4- İstanbul yolu üzerinde FB Dinlenme tesislerimiz  daha aktif hale gelecektir.

5-tüm üyelerimizi bilgilendirmek amacıyla düzenli bir bülten yayınlanacaktır.

6- Akhisar Fenerbahçeliler Derneği’ne en az 3 kongre üyesi kazandırılacaktır.

7- Fenerbahçe’mizin her maçında Akhisar Fenerbahçeliler Derneği’nin pankartıyla beraber temsil edilip adının duyurulacaktır.Üyelerimize gidiş dönüş organizasyonu sağlanacaktır.

8- futbol altyapı okulunun devam ettirilmesi ve geliştirilmesi, buna ilave olarak basketbol ve yüzme okullarının faaliyete geçirilecektir.

9- 100. Yılda ihtiyaç sahibi 100 Akhisarlı çocuğumuzun sünnet ettirilecektir.

10- Ramazan ayında Fenerbahçe bayrağımız altında İftar yemeği verilecektir.

11-Gerekli makamlarla ortaklaşa bi organizasyon düzenleyerek uyuşturucuya  karşı mücadele kampanyası başlatılacaktır.

12- öğrencilerimize burs verilecektir.

Şimdi tüm üyelerimizden ellerini vicdanlarına koyup derneğimizin güzel günlerini hep beraber yaşamak için oylarınızı bekliyorum” dedi.

Akhisar Fenerbahçeliler Derneğine tekrar aday olan eski Başkan Murat Şentürk  “ İstanbul’da Fenerbahçe derneği Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve Akhisar Fenerbahçeliler Derneğini temsil  etmiştir. Fenerbahçe’nin her iki genel kurulunda yönetim kurulu olarak arkadaşlarımızla katıldık. Burada okunan faaliyet raporunu  ben yapmadım görev alan 34 kişilik yönetim kurulu arkadaşlarımla yaptık. Biz birlik içinde bu kongreye geldik. Evet ben Süleyman Barbaros arkadaşıma Başkanlığı verebilirim dedim. Kapalı kapılar ardında oyunlar oynandığı için vazgeçtim ve aday oldum. Biz bir yıllık yönetimimizle her türlü faaliyeti yaptık ve beni her zaman yönetim kurulu arkadaşlarım desteklediler. Akhisar Çağlak ve Zeytin Şenlikleri festivalinde Fener yum ürünlerini getirdik. 9 Gün standımızı açtık. Lokalimize gelin orası Fenerbahçelilerin gurur kaynağı bir yeridir. Oranın yaşaması için hep birlikte mücadele edelim.  Akhisar Fenerbahçeliler Derneğinin 3 kongre üyesi vardır. Bunu 7 kongre üyesine çıkaracağız. 430 kişinin katıldığı muhteşem bir gece yaptık. Bu gecemize Fenerbahçe  Yönetim kurulu üyeleri  katıldılar. Fakir öğrencilere kaynağımızın katkılarınca burs verilecek. Bu gece kaybeden kimse olmayacak kazanan Fenerbahçe Spor Kulübü olacaktır” dedi. Yeni yönetim kurulu üyeleri basına fotoğraf çektirdiler.

Yönetim Kurulu; Başkan Süleyman Barbaros, Aydın Coşkun, Ali Sevgil, Hikmet Çağan, Ali Kuloğlu, Güçlü Kındıroğlu, İsmail Caner, Fedai Ceneli, Sebahattin Garip, Akyan Aktoprak, Zekeriya Güneş, İsmail Gürbüz

Denetim Kurulu ; Muharrem Bakır, Adnan Tütüncü, İsmail Tatar, İsmail Fikirli, Fikmet Saygı, M. Fatih Uçak

Haysiyet Divanı; Mehmet Dedeoğlu, Ali Kuloğlu(B), Namık İpcen, Yüksel Eryolu, Ramazan Çeneli, Mehmet Saydam, Adem Çakır, Sezai çeneli

Sosyal Faaliyetler; Gürkan Şalambar, Murat Vardar, Bahattin Aklın, Fehmi Yaman, Serkan Paşalı, Mehmet Yücetürk, İbrahim eriş, Emin Güçler, Koray Kırbaş, Hakan Karaman’dan oluştu.


 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.