• BIST 8026.27
 • Altın 1923.087
 • Dolar 28.8712
 • Euro 31.4364
 • Manisa 17 °C
 • İzmir 18 °C
 • Eksen Kurs Merkezlerinde KPSS - ALES - DGS kayıtları devam ediyor
 • Dr. Dt. Simge Ayazoğlu Akhisar Ortodonti kliniği açıldı
 • Has Evrensel Özel Güvenlik Yenileme kayıtları devam ediyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Emperyalist ülkelerin "Atatürk " ve Türkiye düşmanlığı

Şadiye Saraç

  TÜRKIYE bağımsızlığını elde ederken;Batı Cephesi 'nde ITALYA ve YUNANİSTAN, Dogu Cephesi' nde RUSLAR,CE ERMENİLER, Güney Cephesi'nde ise INGILTERE, FRANSA,ITALYA ile savaşmıştır...

      29 Ekim 1923 te TÜRKIYE tam bağımsızlığını ilan etmiş ve bugün 100 yılın secimi olan 14 Mayıs 2023 seçimlerine gelmiştir.Bugun TÜRKIYE yüzyıllık CUMHURIYETI kutlamaya hazırlanırken,Emperyalist ülkeler resmen atağa geçmiş buna engel olmak için elinden geleni ediyor şuan.Atalarimiz ne demis"SU UYUR DÜŞMAN UYUMAZ"
      14 Mayıs 2023 secimi Dünya basınının ilk gündemi.. Sebebine gelince TÜRKIYE 2002 DEN Bu güne geldiği süreç içinde "GEZI OLAYLARI","17,24 ARALIK SÜRECI"Ve "15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ "Bunca darbe kalkınmasını atlatan TÜRKIYE nasıl oluyorda GÜÇLÜ bir şekilde yoluna devam ediyor. 
       Özellikle AMERIKA VE INGILTERE TÜRKIYE "'NIN büyümesinden çok fazlaca rahatsız oldugu için  bu darbe kalkismalarini bizzat kendileri finans ederek gerçekleştirmiş ve başarılı olamamıştır. INGILIZ SIYASETCISİ "WİNSTON CHURCIL 'ne demiştir "TÜRKIYE SOLARSA SULAYIN,BÜYÜRSE BUDAYIN" TÜRKİYE IMF ye muhtaç halden çıkarak,onu fonlayan ülke durumuna gelmiş, finans ve hizmet alanında göze batmaya başladı.iste bu yüzden 14 Mayıs 2023 seçimleri Emperyalist ülkeler için önem taşıyor ve bu yüzden de TÜRKIYE seçimlerinde " MUHALEFETE "destek veriyorlar.Simdi okuyucularım bunu abartılı bulabilir ama unutmayalım koskoca OSMANLI IMPARATORLUGU böyle yıkıldı.Ve  CHP VE ORTAKLARININ seçim kitapçığını ve vaatlerini kim beğendi AVRUPA demi.AVRUPANIN beğendiği bizim ne kadar lehimize olur artık orasını bizler düşünüp bulalım.Ve Özellikle AMERIKA VE INGILTERE bize ne kadar dost her darbenin altında çıkmalarıyla???
      Gençlerimizin aklını "ATATÜRK "sevgisi üzerinden ibotek alan Batı acaba onları denize döken "ATATÜRK "Ü ne kadar sever???Yıllarca "TÜRK GENCLIGINI"kendi çıkar ve amaçları doğrultusunda oluşması için "LAIKLIK "kisvesi altında zehirlediler.Ve bunu televizyon dizileriyle,sosyal medya ağıyla "ATATÜRK "böyle bir gençlik istiyor yalanlarıyla doldurdular. 
      GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK  "CUMHURİYETİ "Gençlerimize emanet ederken Emperyalist ülkelerin oyununa gelmemeleri için taa o günlerde uyarmış ve bugün o Emperyalist ülkeler neden özellikle "ATATÜRK "üzerinden Gençlerimiz tuzağa çekmek istiyor???
        Gençlerimizin bağımsızlığına göz diken Emperyalist ülkeler TÜRKIYE deki MUHALEFETE destek vererek beklentilerini de onlara dikta etmiş durumdalar.Bunu pkk ve uzantılarının söylem ve yazdıklarında görüyoruz.Sayin KEMAL KILIÇDAROĞLU nun 300 milyar Dolar getirdim INGILTERE den söylemi açık ve net degilmi?? INGILTERE nin ne zaman bize faydası olduda şimdi olsun.??
      TÜRKIYE içinde olan tüm darbelerde baş aktör olan INGILTERE ISTANBUL secimlerinde özellikle Muhalefeti destekleyerek aldığı secimi 14 Mayistada istiyor.EKREM IMAMOGLUNUN balıkçıda INGILIZ BUYUKELCIYLE  yediği yemeği hepimiz hatırlıyoruz demi.Istanbul halkı donarken ,EKREM IMAMOGLUNUN INGILIZ ELÇİYLE YEMEGINI IPTAL ETMEMESI NEYIN GÖSTERGE???
      Emperyalist ülkeler bugün TÜRKIYE nin önünü kesmek için sahada ve bizler bunların oyununu bozmak için 14 Mayısta sandığa giderken yüreğimize " TÜRKIYE"koyarak ve Sayın Cumhurbaşkanımiz RECEP TAYYİP ERDOĞAN 'nı en yüksek oyla seçerek bu Enperyalist ülkeleri püskürttecegiz...
      TÜRKIYE Yüzyılın seçiminde dünya ülkeleri arasına girecek ve tüm Dünya ülkelerine Barışı ve Hoşgörüyü getirecek.Gencler GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 'ün emanet ettiği CUMHURUYETI RECEP TAYYİP ERDOĞAN hizmetleriyle yüceltdi ve yükseltti...14 Mayıs 2023 secimi hepimizin Bağımsızlık secimi olacak.Biz bir olursak kimse bizi bölüp parçalayamaz.. 
         "BIR ULUS,SIMSIKI BİRBİRRINE BAGLI OLMAYI BİLDİKÇE VE YERYÜZÜNDE ONU DAĞITABİLECEK BİR GÜÇ DÜŞÜNÜLEMEZ. "
          GAZI MUSATAFA KEMAL ATATÜRK 
Bu yazı toplam 621 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.