• BIST 8334.94
 • Altın 1629.728
 • Dolar 27.3788
 • Euro 28.9506
 • Manisa 17 °C
 • İzmir 20 °C
 • Çatı Koleji ve Eksen Kurs
 • Haydi, Akhisar, Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüne katılın
 • Depo ve Sevkiyat elemanı aranıyor
 • Plasiyer Aranıyor
 • Manisa ASKF, Alt yerel ligler açıklaması
 • Argon Kaynak Ustası, Torna Ustası ve Üretim Personeli aranıyor
 • Kalite Mühendisi Aranıyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

AKP Manisa 4 Milletvekili Akhisar’ da Yemekte Buluştu!

Okunma Sayısı: 3402
AKP Manisa 4 Milletvekili Akhisar’ da Yemekte Buluştu!
Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber Akhisar’ da milletvekili seçimleri ardından teşekkür yemeği verdi. Yemeğe Ak Partili 4 Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Mehmet Çerçi, Recai Berber ve Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Ya

AKP Manisa 4 Milletvekili Akhisar’ da Yemekte Buluştu!
Akhisar (Kenan MOLLA)

Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber Akhisar’ da milletvekili seçimleri ardından teşekkür yemeği verdi. Yemeğe Ak Partili 4 Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Mehmet Çerçi, Recai Berber ve Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi katıldı.

Akhisar Belediyesi Yüzme Havuzlarında verilen yemeğe yaklaşık bin davetli katıldı. Gecede ilk olarak açılış konuşmasını Ak Parti Kırkağaç İlçe Başkanı Mehmet Candan yaptı. Candan “her iki seçimde de çok büyük bir zaferle ayrıldık. Bu konuda büyük emek veren Ak Parti kadrolarına çok teşekkür ediyorum ve kutluyorum. Ak Parti seçtiğimiz milletvekilleri ile partililer olarak hiçbir kötü icraatta bulunmamışlardır ve ak olarak bugünlere getirmişlerdir. Demokrasi olarak Dünya’ ya bir ders verilmiştir. Bu parti gerçekten emin ellerdedir ve böyle de devam edecektir. Seçilen milletvekilleri yine emin adımlarla yollarına devam edeceklerdir, çünkü arkalarında bizler teşkilatlar vardır. İnşallah hepimizin arzu ettiği hükümet kurulacak ve Cumhurbaşkanı seçilecektir” dedi.

Orta doğudaki savaşa’ da değinen Ak Parti Akhisar İlçe Başkanı Fettah Gürmen “Ak Partiyi kurarken sadece bu şehrin yolunu, suyunu, hayat standardını yükseltmek için buralara gelmedik, elbetteki bunlar bizim ülkemiz için önemlidir, bunlar siyasetçilerin asli görevidir. Bizlerin ecdadı yüzyıllar boyunca bu Dünya’ ya hizmet, kültür taşımıştır bizler Osmanlı çocuklarıyız. Ecdadımızın eserlerini hizmetlerini her yerde görmekteyiz. Bizler bu anlayışla hizmet ve siyaset yapacağız, biz sadece ülkemizde adalet ve demokrasi değil, kanayan bir yaramız olan Orta Doğu’ da yaşanan savaşı bitirmektir. Bizler hedeflerimizi biliyor ve bunlara göre hareket ediyoruz” dedi.

Ak Parti 3 Seçimde de Zafer Kazanmıştı

En büyük ibadetin millete yapılan yatırımda olduğunu ifade eden Manisa İl Genel Meclis Başkanı Hayrullah Solmaz “Dünya’ daki en zor iş galibiyetten sonra mütevazi olarak kalabilmektir. Ak Parti olarak 3 tane geçirdiğimiz seçimlerden sonra altımızda yatan gerçekler bunlardır. Ulaşmadık derdine derman olmadık vatandaş bırakmayıncaya kadar onların imdadına koşacak bir kadronun ehemmiyeti her geçen gün artmaktadır. Bizler tembelliğe değil daha çok çalışmaya kendimizi verdik. Gecemizi gündüzümüze kattık ve 24 saat hiç durmadık ve durmayacağız. Dün çalıştığımız gibi bugünlerde çalıştık bu çalışmalarımız onlara helal olsun. Artık bundan sonra daha çok çalışarak hizmetlerimiz devam edecektir, bu milletin duasını almak ancak bu millete hizmet etmekten geçmektir. Hiç kimsenin şahsi ibadeti kendini kurtarmaz, ancak millet adına yapılan hizmet kurtaracaktır. 2009 mart yerel seçimleri şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Manisa’ da Oylarımız 90 bin Artış Sağlamıştır

Manisa’ da 22 Temmuz seçimlerinde yüzde 35’ lik bir artış sağladıklarını belirten Ak Parti’ nin yeni milletvekili Recai Berber “Pazartesi günüden itibaren Ramazan ayına kadar büyük bir özveri ile mecliste büyük bir çalışma olacaktır. Manisa’ daki seçimlerde bir önceki seçime göre oylarımızı yüzde 35 oranında arttırdık, yaklaşık 90 bin oy daha fazla aldık. Ancak seçim sisteminin azizliğine uğrayarak Manisa’ dan sadece 5 milletvekili çıkardık, en az 7 milletvekili bekliyorduk, bundan dolayı Akhisar’ dan Bahadır Yenişehirlioğlu arkadaşımızı meclise gönderemememizin burukluğunu yaşıyoruz. Bugün burada bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. 23 Temmuz sabahından bu yana 4 buçuk yıldan bu yana devam iktidarımız bir 5 yıl daha devam etme kararını milletimiz bizlere vermiştir. Bizlere oy versin vermesin bütün insanımıza ülkemizin bütün köşesine hizmet götürmek için bütün gücümüzle çalışacağız. Yerel seçimlerde büyük başarı sağladık, bu başarı ile 22 Temmuz seçimlerinde de bunun neticesi olarak başarı sağlanmıştır. Yerel yönetim çok önemlidir, çünkü yerel yöneticiler kendi vatandaşı ile 24 saat birebir olabilme imkanına sahiptir. Hedefimiz Manisa’ nın merkezi başta olmak üzere bütün ilçe ve beldelerde milletvekili olarak ciddi bir şekilde hazırlanacağız. Vatandaşlarımızın bütün şikayetlerini yerinde dinleyip çözüm getirmemiz gerekmektedir. Bizler vatandaşlarımıza gidip yaptıklarımız, yapacaklarımız ve yapamadıklarımızı anlattık ve seçimlerde halkımız bizlere güvendi. Artık son bir buçuk yılda yerel olarak ne yapmamız gerekiyorsa yapmamız gerekiyor, artık hiçbir mazeretimiz yoktur, bizler her zaman emrinizde amadeyiz. Belediye Başkanlarımız ve il genel meclislerimiz üzerilerine düşen görevleri yerine getirmekle mükelleftir. Teşkilatlarımızla yan yana omuz omuza bu işi götürmek zorundayız” dedi.

Türkiye’ de milletin iradesi tecelli etmiş olacaktır

Manisa Milletvekili İsmail Bilen ve Mehmet Çerçi’ nin birer teşekkür konuşması ardından Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi söz aldı. Tanrıverdi “Bugün sizlerle beraber olmanın  mutluluğunu yaşıyoruz. Sayın genel başkanımızın selamlarını ve sevgilerini sizlere getirdim. Geçen hafta genel başkanımız beni yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı olarak görevlendirdi ve buraya ilk kez bu sıfatımla sizlerin yanına geldim. Cumhurbaşkanlığı ve kabineniz oluşması konusunda çok yoğun bir çalışmayı sergiledik. Bu çalışmaları yaparken elbette milletimizin beklentilerine cevap vermek, taleplerini yerine getirmek ve kararı gereğini yerine getirmek için çok detaylı çalışmalar yapıldı. Bu detaylar milletimizin beklentisi sonucunda yapıldığı kanaatindeyim. Çünkü bu esnada çok değerli arkadaşlarımız top yetin milletimiz partimize gelerek, mesajları ve faksları ile bir kez daha sandık sonucu beklentilerini ortaya koydular. Çok titiz bir çalışma ortaya kondu ve ittifakla sayın Abdullah Gül’ ü Cumhurbaşkanı adayı olarak yola devam etmesi gerektiğini milletvekilleri olarak imzamızı attık ve huzurunuza geldik hayırlısı olsun. Sayın Gül’ ün adaylığı konusunda en başta olduğu gibi kimilerinin hazımsızlığı tekrar tezahür etti, kimileri hala bildiği gibi patenaj etmeye devam ediyor. Bunların yanında bazıları da eşinin baş örtüsüne takılarak yorumlar yapmaya çalıştı. Ancak görülüyor ki milletimiz 22 Temmuz’ da kararını ve beklentisini ortaya koydu. Milletimiz kimi istediğini ortaya net bir şekilde ortaya koymuştur. Milletine sırtını dönmeyen bir parti olarak, millete rağmen anlayışını ortadan kaldırarak, milletin iradesinin en büyük irade olduğunu ortaya koymak adına bir defa daha milletin istikameti doğrultusunda karar verdik. Bizler Ak Partili milletvekilleri olarak doğru yaptığımızı ve milletin istekleri doğrultusunda bilinci ile her şeyimizi ortaya koyduk. Bunun neticesinde Pazartesi günü mecliste oylama yapılacaktır. Eğer birinci oylamada olmazsa, 24 Ağustos’ da ikinci oylama yapılacak, o da olmaz 28 Temmuz’ da üçüncü oylamada sonuç alınacağına inanıyorum. Artık Türkiye’ de milletin iradesi tecelli etmiş olacaktır. Milletin değerleri ile buluşan, milletin kendi değerleri üzerinde yükselmesini arzu eden bir insanın, Kayseri’ li Demirci Musa’ nın oğlu Abdullah Gül’ ün Cumhurbaşkanlığını göreceğiz. Gül’ ün Cumhurbaşkanlığı olması demek yükümüzü artık sırtımızdan attığımız anlamına gelmez, dolayısıyla görevlerimizi yaptık bundan sonra bir şey kalmadı demeyeceği. Bundan sonra sorunlarımızın daha çok arttığını, daha çok görünen sorunların çözümü için koşacağız” dedi.

Ak Parti Manisa Milletvekili Recai Berber’ in vermiş olduğu yemek sonunda Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı 3. ligde mücadele veren Akhisar Belediyespor’ a ait 45 numaralı formaları milletvekillerine hediye etti. • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.