• BIST 8026.27
 • Altın 1923.087
 • Dolar 28.8712
 • Euro 31.4364
 • Manisa 16 °C
 • İzmir 17 °C
 • Eksen Kurs Merkezlerinde KPSS - ALES - DGS kayıtları devam ediyor
 • Dr. Dt. Simge Ayazoğlu Akhisar Ortodonti kliniği açıldı
 • Has Evrensel Özel Güvenlik Yenileme kayıtları devam ediyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Akhisar Sanayi ve Ticaret Odasından İftar yemeği!

Okunma Sayısı: 3060
Akhisar Sanayi ve Ticaret Odasından İftar yemeği!
Akhisar sanayi ve Ticaret Odasından Protokol’e, Oda Başkanlarına, Daire Müdürleri Siyasi parti İlçe Başkanları, İl Genel Meclis üyeleri Banka Müdürleri, Akhisar Fenerbahçe Taraftarlar Dernek Başkanı,  Akhisar Galatasaray Taraftarlar Dernek

Akhisar Sanayi ve Ticaret Odasından İftar yemeği!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)

Akhisar sanayi ve Ticaret Odasından Protokol’e, Oda Başkanlarına, Daire Müdürleri Siyasi parti İlçe Başkanları, İl Genel Meclis üyeleri Banka Müdürleri, Akhisar Fenerbahçe Taraftarlar Dernek Başkanı,  Akhisar Galatasaray Taraftarlar Dernek Başkanı, Akhisar Beşiktaşlılar Dernek Başkanı, Erzurumlular, Bayburtlular, Makedonyalılar,  Karadenizliler Vakıf ve dernek Başkanları ve Oda üyelerine Ticaret Odası Lokantasında İftar yemeği verdi. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurlu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İrfan Aksoy gelen misafirleri kapıda karşıladı.

İftar yemeğinde konuşan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İrfan Aksoy;” Geleneksel olarak iftar yemeklerini Ramazan ayı içersinde her yıl düzenliyoruz. Bizler Oda olarak fakir fukaraya yardımlarımızı yapıyoruz. Böyle bir akşamda sizlerle beraber olmaktan çok mutluluk duyuyoruz ” dedi.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu; ”Bu gün burada Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak her yıl düzenlediğimiz iftar yemeğinde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Buda olan herkes Akhisar’ı ve Türkiye’yi çok sevdiğine inanıyorum. Akhisar’ı ve Türkiye’yi sevmek başında bulunduğumuz ve görev aldığımız kurum ve kuruluşlardır. Görevlerimizi tarafsız ve adaletli bir şekilde yerine getirmek demektir. Akhisar’da  şuan bu konuda eksiklikler olduğu görülmektedir. Bu eksikliklerin Burada şuan  tartışmaya açık bir hava olmadığını fakat 4-5 yıldan beri eksik görülen konuların giderilmediği ve büyüdüğünü bizlere hissettirmiştir ”dedi.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunun düzenlediği iftar yemeğinde konuşan Akhisar Kaymakamı Mustafa Çek; ”Ramazan ayının son haftasında bizleri bir araya getiren bu iftar sofrasında Ticaret ve Sanayi Odası Başkanına ve Meclis Başkanına ve tüm üyelerine teşekkür ediyoruz. Değişik kesimler bu ülkenin kalkınması için üzerine düşen görevi yaparsa ülkenin de kalkınması mümkün olur. İşte bu katmanların temsil ettiği bir takım meslek odaları meslek kuruluşları borsalar mevcuttur. Akhisar’ımızda da gerek Ticaret ve Sanayi Odamız gerekse Ticaret Borsamız meslek odalarımız kendi bünyesindeki vatandaşlarımızı şirketleri ya da şahısları bir arada topluyor. Kendi bünyesindeki iş adamlarını esnafımızı teşkilat olarak billi bir hedefe yöneltmeyi, mesleki teşekkülleri yanında ülkenin gelişmesine de katkıda bulunur. üretimin olmadığı yerde gelişmeninolması mümkün değildir. Biz ülke olarak vatandaşın olarak ne kadar çok üretirsek ne kadar çok çalışırsak o kadar çok gelişmiş oluruz. Yoksa çalışmasan gayret etmeden üretmeden satmadan ihracat yapmadan ülkemizin de kendimizin de şirketimizin de gelişmesi büyümesi olmaz. Sanayicilerimiz ve ticaret erbabımızda özellikle son yıllarda dünyaya açılması ülkesi ürettikleri mal ve malzemeleri Dünya pazarlarına çıkartmasıyla ülkemiz önceki dönemlere nazaran daha hızlı gelişmeye açıldı. ülke içerisindeki ferah seviyesi arttı. ülkemizin kamu hizmetlerine ve toplumsal olarak bir takım sosyal destek mahiyetinde aktaracağı paralar artmış oldu. Bu vesileyle toplumlar be vergiler aracılığıyla ülkenin kalkınmasına ve Kamu hizmetlerinin yapılmasına büyük katkıları olan Türk Sanayici iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Sizler çalıştıkça gayret ettikçe daha çok vergi verdikçe ülkedeki hastanemiz, okulumuz Kamu hizmeti veren gelirlerimiz daha da artacak. Yatırım olarak alt yapı olarak ve ülkenin ihtiyaçlarının giderilmesi olarak bizlere geri yansıyacak hem kendi kar marjını kar miktarınızı arttıracaksınız. ülkemizdeki insanlara sofrasına bir dilim ekmek bir tabak yemek fazla verecek ekonomik olarak daha iyi duruma gelecek. Herkesin işini elinden ne en iyisi yapması halinde ülkemizin kalkınacağı ve Atatürk’ün söylediği gibi muhasır medeniyetler cemiyetine ulaşacağımıza inanıyorum ve bu vesile ile kalkınmanın temeli çalışmaktır” dedi.

İftar yemeğine Kaymakam Mustafa çek, belediye Başkanı Salih Hızlı, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Aydın, Adalet Komisyon Başkanı Muhammet Güney, misafirler ve üyeler katıldı.

 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.