• BIST 2.408,15
 • Altın 966.232
 • Dolar 17.2072
 • Euro 17.5632
 • Manisa 22 °C
 • İzmir 24 °C
 • Sevkiyat Elemanları aranıyor
 • Araç kullanabilen elemanlar alınacak
 • Arabasına önem veren değerli müşterilerimizi bekliyoruz
 • Deneyimli satın alma sorumlusu aranıyor
 • Bayan kasiyer aranıyor
 • Çocuklara en güzel karne hediyesi bisiklet
 • Akhisar Atatürk Domino’s açıldı
 • Zeytin fabrikasında çalışmış tecrübeli erkek personel aranıyor
 • Hıdır besi çiftliğinde kurbanlık dana satışlarımız başlamıştır
 • Kurbanlık büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışları başladı
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı

Okunma Sayısı: 7274
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
TFF 1. Ligde mücadele eden ve zor günler geçiren Akhisarspor için Akhisar protokolü bugün saat 16.00’da Yılmaz Atabarut tesislerinde toplandı.

Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar Haber Ajansı-AHA

TFF 1. Ligde mücadele eden ve zor günler geçiren Akhisarspor için Akhisar protokolü bugün saat 16.00’da Yılmaz Atabarut tesislerinde toplandı.

 Düzenlenen toplantıya AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Garnizon Komutanı Mehmet Şahin, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, başkan yardımcıları Ahmet Tınazlı, Ekrem Kayserili, Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Galip Kocaman, ATSO Başkan yardımcısı Kaya Yılmaz, Akhisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bahattin Alkın, Akhisar Ziraat Odası personeli, AK Parti ilçe başkanı Fatih Füzün ve yönetim kurulu üyeleri ile belediye meclis üyeleri, İyi Parti ilçe başkanı Mustafa Kındıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri, MHP ilçe başkanı Ahmet Namal ve yönetim kurulu üyeleri, Şoförler Odası başkanı H. İbrahim Doğan, AKGİAD Başkanı Özkan Kalın, Köfteci Ramiz yönetim kurulu başkan yardımcısı Birtan Taşkınlar, yönetim kurulu üyesi Bülent Taşkınlar, OSB Başkanı Ali Çınarlı, OSB müdürü Mete Demir, TÜRFAD yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Galatasaraylılar Dernek başkanı Erhan Yılmaz, Akhisar Beşiktaşlılar Dernek Başkan yardımcısı Tuıncay Bilen, Akhisar Yeşil Siyah taraftarlar Dernek başkan Yardımcısı Murat Çetin, 1970 Akigo Taraftarlar Dernek Başkanı Cumhur Özkaynak, Akhisar Spor Adamları Derneği başkanı İbrahim Macana ve taraftar dernekleri katıldı.

Düzenlenen toplantıda söze Akhisarspor’un mali yapısını anlatarak başlayan As başkan Ali Kuloğlu, yaklaşık 9 milyon TL borç ile geçtiğimiz sezonu kapattıklarını söyledi.

 “9 MİLYON TL EMNES’E BORÇ VAR”

Kuloğlu: “  Akhisarspor ile ilgili çok geniş detaylı bilgileri tekrardan anlatmayı gerektiğini sanmıyorum. Akhisarspor’un önümüzdeki süreçte karşısındaki olan sorunları bilgi vereyim. Akhisar CAS davasındaki Emnes konusu zor duruma düşüren en büyük konudur. 2020-2021 yılı içerisinde federasyon gelirlerimiz de tahminen 12 milyon TL’ye ulaşırız. Bu rakam üzerinden gidersek Akhissarspor’un Emnes tarafından 2021-2022 yılı gelirinin 1 milyon Euro’su yaklaşık 9 milyon TL’si Emnes’e gidecek. Bu anlamda yaptığımız çalışmalar da anlaşma yoluna gitmek istedik. Anlaşma son safhaya geldiğinde avukat arkadaşlar bu işten feragat ettiler. Biz dedik ki 500 bin Euro verelim bu tebliği kaldırın fakat anlaşma olmayınca kulübümüz maalesef bu anlaşmadan sağlanamadı.

 GEÇEN SEZONU 9 MİLYON BORÇ İLE TAMAMLADIK 

Futbolcular ile yaptığımız görüşmeler de bir takım futbolcuları gönderdik. Halen burada olan yaptığımız anlaşmalar ile çok büyük özveride bulundular. Geçen sene 2019-2020 sezonunun yerli futbolculara olan 6 milyon TL borç ile kapattık. Yabancı futbolculara da yaklaşık 3 milyon TL toplamda 9 milyon TL borç ile 2019-2020 sezonunu tamamladık. Fakat bu futbolcuların bir kısmını bedelsiz anlaşarak karşılıklı fesih ederek yollarımızı ayırdık. Kalan futbolcular ile yaptığımız görüşmelerde bu futbolcu kardeşlerimiz yaklaşık 9 milyon TL olan borcu 3 milyon 290 bin TL’ye indirdik. Futbolcularla yaptığımız uzun görüşmeler de gelecek sezon oynayacakları yıl için garanti paralarına da yabancılar olmak kaydıyla hepsi yaklaşık %25, %30 oranın da indirim yaptı. Fakat verdiğimiz söz gereği 13 milyon 290 bin TL’yi Emnes davasında avukatı ile anlaşamamamız gereğinde bu para gelmeyince maalesef ve maalesef futbolculara verdiğimiz sözü getiremedik.

 “AKHİSARSPOR HER ŞEYİN ÜSTÜNDEDİR” 

Bu şartlar altında Akhisarspor’un bizim yönetim olarak daha faydalı olacağınıza, Akhisarspor’u şu anki pozisyonundan daha ileri götürebileceğinize inandığımız için kongre kararı aldık. Akhisarspor’un zarar görmemesi için bizim çalışmamız anca bu noktaya kadar yetti. Bu anlamda siz büyüklerimizi davet ederek burada ufak bir toplantı yapıp. Doğru karar vererek Akhisarspor’umuzun her şeyin üstün de durmak düşüncesi içerisindeyiz. Akhisarspor çok kutsal her şeyin üzerindedir.   

DUTLULU: BİZ GEREKLİ DESTEĞİ VERECEĞİZ 

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu; geçmişle ilgili hiçbir şey söylemeyeceğim artık önümüze bakmamız lazım zor bir durumdayız ama çözülmeyecek bir şey değil. Bolu belediye başkanı ile görüştüm dün biliyorsunuz bir anlaşma imzaladı onlar isim hakkı ile. Görüştüm onunla başkanım nasıl destek oluyorsunuz diye fikir alışverişi yaptık. Onun söylediği şu isim hakkını satmışlar iki seneliğine 4 milyon TL civarı 2 senelik satmışlar. Forma reklamını da 400 bin Euro’ya vermişler. Bunlar önemli rakamlar. Bizim bundan sonra Akhisarspor için gerek isim hakkı olsun gerek sponsorluklar olsun desteği vermektir. Başkanım bu işi bırakmayı düşündüklerini söylediler. Ben açık söyleyeyim. Biz ne olursa olsun Akhisarspor’a desteğimizi sürdüreceğiz. Artı şunu da yapacağız. Desinler ki şöyle bir sponsor bulduk gider konuşuruz. Elimizden geleni yaparız. Maksat Akhisarspor düzlüğe çıkması. Genelkurultay kararı alınmış hayırlısı olsun.  Bence 120 tane üye var bu 120 üyenin içinden tekrar bu işi yapmak isteyen emek harcayacak olan tecrübesi olan arkadaşlarımız ağabeylerimiz vardır. 7 kişilik yönetim oluşur. Burada eldeki rakam biraz kısıtlı bir rakam ama mutlaka uygun bir yönetim olur. Ben şahsen belediye başkanı olarak elimden gelen desteği yapmaya hazırım. Bazı duyumlarda işte şu kadar daha fazla yardım etsin başkan diye ama Belediyenin çok daha fazla maddi destek yapacak hali kalmadı. Elimizden geleni yapıyoruz ama kurulacak olan yönetime ya da belki bu yönetim devam edecektir.  Biz Akhisarspor yönetimine gerekli desteği vereceğiz. Bize gelen sponsorlukları da yönlendiriyoruz. Ama bu sadece Belediye başkanının ve ekibinin yapacağı bir şey değil. Akhisarlı iş adamlarının odaların, borsalarının, siyasilerinin hep beraber bu işe sahip çıkması lazım. Bu toplantı bir karar alma toplantısı olsun. Soracağınız her şeyi sorun gerçekten çok şeffaflar. Bu konuda kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.

 KARABULUT: HEPİMİZ BU TAKIMI AYAKTA TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ 

Fatih Karabulut; 125 tane üyemiz var şöyle bir düşüncem var şirketleştirelim Akhisarspor’u tamamıyla belediyenin olsun biz kalkıp da bir Fenerbahçe veya Beşiktaş değiliz 1 milyon üye yapamayız burada. Böyle bir görüşümüz var. Hepimiz bu takımı ayakta tutmaya çalışıyoruz.

 128 ÜYEDEN 2 BİN’ER LİRA TOPLANSIN 

1970 Akigo taraftar derneği başkanı Cumhur Özkaynak; “ Öncelikle acil bir paraya ihtiyacımız var. Önerilen rakamlar güzel rakamlar herkesin eline sağlık ama bunlar uzun süreçte olacak olanlar. İlk önce 3 milyon 2 bin TL lazım. Bu da büyük iş adamlarının yardımlarıyla olacak bir iş. Üyelikler 2 bin liraya düştü ben bu zamana kadar üye olamadım olmak istedim ama olmadı. Ama şimdi ilk fırsatta olacağım. İlk önce üyeliklerimizin 128 tane üyemiz var onlarda taşın altına elini koyması lazım. 128 kimse 2 bin toplamaya oradan başlayalım. Bizler de gerekli desteği vereceğiz. Burada Akhisarspor’un yıllarca zaferleriyle Fenerbahçeyi, Galatasaray’ı yenip de gurur duymasıyla övünen insanlar, kulübün hala ayakta durmasını isteyenler inşallah. Lazım olan 3.2 milyon TL bugün çıkarda pazartesi ödenir. Biz de bir nefes alırız. Ondan sonraki süreçte derneklerimizin yapmış olduğu destekleriyle, üyeliklerden rica ediyorum 128 tane üyeden başlansın 2 bin lira bizler zaten arkadan geliyoruz. Bazı arkadaşlarımız yönetimde olmak istiyorlar ama şuan tüzük gereğiyle olamıyorlar. 15 gün sonra kongre kararımız var. O kongre de kişileri üye yapıp tüzük değişikliği ile yani yeni olan üye 1 yıl beklemeden seçme seçilme hakkında olabilir.

AYDEMİR: BU BELEDİYENİN TAKIMI

Uğur Aydemir: “Kurucu başkanımızdan başlayarak bugüne kadar Akhisarspor yönetimin de kim varsa hepsine çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar ilk defa böyle bir toplantı yapıyoruz. Akhisarspor nerden nereye geldi hatalar oldu. En büyük hatası ne bir Hüseyin Eryüksel 31 Mart’ta çok kıymetli başkanım Akhisarlılarımızın oyuyla seçildi başkan olduğunda istifa etmesi gerekirdi. Gidip anahtarları Besim başkana verip al süper ligde takımımız var şu kadar paramız borcumuz şudur buyur takım senindir çünkü bu belediyenin bir takımı. Hiç kimsenin takımı değil. Arkadaşları her zaman eleştirdiğim nokta benim gidin Belediyespor’umuzu başkanımıza nerden aldıysak oraya teslim edelim. Ana yoldan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş otobüsü geçince heyecanlanırdık. O takımları kim getirdi buralara sizin sevmediğiniz buraya gelmeyen arkadaşlarımızın emeği var. 7 sene süper ligde kaldık her sene gittiğimiz de Akhisarspor bu sene düşer diyorlardı. Herkes aynı şeyi diyorlardı. Geçen senede düştük nasıl düştük tabi ki de yönetimin hatası var. Ben yine Fatih başkana söylüyorum git anahtarları Besim başkana bırak diyorum. 

HİÇ KİMSE BURADAN 1 LİRA CEBİNE ATMADI

Konuştuğumuz para 3 milyon 290 bin TL gibi bir para. Süper ligde Akhisarspor’un Besim başkan Akhisarspor’un bütçesinden bahsetmişti. 130 milyon bütçesi vardı. Akhisarspor bu bütçeyi bugüne kadar kendi içerisinde çevirdi zaten. Bugün Fatih başkana omuz verecek 10 tane adam arıyoruz. 10 bin lira toplayarak biz bunu kaç ayda toplarız bilmiyorum. Mesela fedakarlık kimler yaptı kimler yapmadı her şeyi basına konuşmamak lazım. Ramiz köftenin göğüs reklamı yoktu ama nasıl fedakarlık yaptığını biz biliyoruz. Mesela Uğur Aydemir milletvekili işte kupayı niye tuttu bugün nerde Uğur Aydemir bunu herkese söylüyorum Uğur Aydemir hangi gün yanınızda yoktu. Keşke bütün Akhisarlılara o kupayı tutturabilseydik. Bu da bir hatamız. Ben iyi günde kupayı tutan Uğur Aydemir değil bir milletvekiliniz olarak Akhisarlı kardeşiniz olarak hiçbir zaman onları yalnız bırakmadım. Söz konusu Akhisarspor’sa bugüne kadar bize hizmet eden kupaları kazandıran hepsine çok teşekkür ediyorum. Kurandan Allah razı olsun. Gelinen noktada hep hataları konuşursak bu yönetimden kimseyi bulamazsanız. Biz iyi günde kötü günde hep Akhisarspor’un yanındaysak öncelikle Akhisarspor’a emek verenlerin fedakarlık yaparak 7/24 çalışarak hiç kimse buradan 1 lira bile cebine para almadı.

BURANIN BAŞKANI BESİM BAŞKAN

Fatih başkana şunu söyledim 25 milyon bütçe yap belediye başkanımızla görüş buranın başkanı Besim başkandır. Buranın başkanı dün Salih Hızlı’ydı bugünde Besim başkan. Yarın kim seçilirse buranın başkanı olacak. Eğer 31 mart’tan sonra Besim başkana bıraksaydık belki küme düşmeyecektik. Yönetimin hatası bu. Ama bu gelinen noktada hep beraber 10 bin lira verenden de razı olsun 1 lira veren den de razı olsun. Ama pazartesiye kadar 3 milyon 290 bin TL bulamamak Akhisar’ın beceriksizliği, bizim beceriksizliğimiz. Bizim 3 milyon borcumuz var ve Akhisarspor’u süper lige çıkarmayı istiyoruz. Bu amatör takım değil bugün amatör takım bütçelerine bakarsanız bu paraları telaffuz ederler zaten. Akhisarlılar olarak sadece Ramiz köfteye yüklenmeyelim. Onunda çevresi vardır dışarıdan arkadaşlarını dahil edelim. Hep beraber Akhisarspor’u omuzlayalım. Eleştirilecek zaman onları da eleştirelim ama bugün eleştirilecek zaman değil. Şuan süper bir tesisin içindeyiz. Yan tarafta süper bir stadyumuz var bu stadyum futbolcusuz kalmasın. Birbirimizi ezmek için yarışmayalım arkadaşlar. Düşenin kolundan tutalım. Besim başkana omuz verelim, Fatih başkana omuz verelim. Akhisarlı

olarak birlikte ayağa kalkalım.

BEN GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİM

Akhisarpor sayesinde Akhisar’ı dünya tanıdı. Çok güzel iş adamlarımız var. organize sanayimiz var, zeytin organize sanayimiz var her şeyimiz var. İş reklam yapma zamanı değil birlikte yürüyeceğiz. Şu 3 milyon parayı toplayamıyoruz diye kameralarda utanıyorum bu duruma düşmeye. Akhisar bu kadar küçük bir şey değil. Biraz daha kabuğumuzu kıralım.

 Kulübün kapanmaması için bu kadar uğraşıyoruz. Keşke futbolu sevmesek de bu kadar uğraşmasak bu kadar yatırım yapmasak. Gelin hep beraber bu kulübü ayakta tutalım. Akhisarlı kardeşiniz olarak 4.dönem milletvekiliyim hiç de siyaset yapmadığımı bir kez daha söyleyeyim. Artık Akhisar’a  bir çivi çakılacaksa parti ismi ağzıma almadan milletvekili olarak her zaman varım. Reklam yapmıyoruz, yapmayacağız da Akhisarspor için gece gündüz çalışmaya devam edeceğim. Benim şahsı desteğimi kimse merak etmesin ben gereken desteği olacağım. Alkış almak için bunları konuşmuyoruz. Hep beraber Akhisarspor’u  iyi günde de kötü günde de  yalnız bırakmayalım. Herkesin takdir ettiği bir takımdı Akhisarspor bunu yine başaracağız. Kiminle başaracağız Besim başkan ile başaracağız, kiminle başaracağız Akhisarspor yönetimi ile başaracağız kısacası hep birlikte başaracağız. Bırakacaksanız da bırakın ama parayı toplayalım futbolcular kalsın. Bu işin lokomotifi de kim Fatih başkan kongre kararı almış bu işin lokomotifi de Besim başkandır. Kim gelecekse Besim başkansız hareket etme şansı yok” dedi.

 TAŞKINLAR: TEK KONUMUZ  AKHİSARSPOR
Birtan Taşkınlar: Sayın milletvekilimizin tespitleri doğru. Belediye başkanım yanıyor yıkılıyor ben varım diyor. Şu anki hizmetlerini devam ettireceğini söylüyor. Üstelikte hepimizin söyleyemediği bir farklı durum var. İktidarda bir durum var belediyemiz iktidar partisi değil. Akhisarspor bunların üstünde. Asla konuşmamızın içinde bir gram siyaset olamaz, olmamalı. Hepimizi bir araya getiren futbolun tutkusu ve beraberindeki Akhisarspor aşkı. Bu çocukların hepsini tek tek tanıyoruz. Gece beraber otururken  tek konumuz Akhisarspor. Yanıp yıkılıyor. Biliyorsunuz futbol federasyonunda görev aldım. Tüm Türkiye'yi dolaştım. Akhisar'ın adını ağzımıza aldığımızda hemen Akhisarspor diyorlar. Fenerbahçe'yi finalde yendiniz ve kupayı aldınız diyerek alnımızdan öpüyorlar. Galatasaray'ı yendik süper kupayı aldık. Ne olur bunları unutmayalım.

 BİZ HER ZAMAN ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPARIZ 

Şimdi benim söylemek istediğim şu, sağ olsun Akhisar Galatasaraylılar Derneği başkanı kardeşim 10 bin liralarla bu iş olmaz. Evet bir jesttir, bir kıvılcımdır ama öyle olmaz. Daha önce amatör ligdeyken de bunu yaşadık. Nasıl yaşadık, Salihli, Turgutlu, Soma, Alaşehir korkunç bir amatör küme vardı. Şuan ki TFF 1. Lig seviyesinde bir lig idi ve o zamanlarda böyle şeyler yaşandı ama olmuyor. 5 lira 10 liralarla olmuyor. Çünkü can suyu lazım. 3 milyon 290 bin tl. Bu parayı acilen bulmamız lazım. Biz de Ramiz Ailesi olarak 7 sene boyunca Akhisarspor'a şeref ve gururla forma reklamı verdik, son kuruşuna kadar helal olsun bir o kadar daha veririz. Bundan da hiçbir Akhisarlının kaygısı olmasın. Yine veririz, yine veririz. Ben bu takımda futbol oynadım, bunu bilenler biliyor. 5 numarayla 5 sene futbol oynadım. Bundan daha büyük Akhisarsporluluk mu var ? Şimdi heyet teşkil edilmesi lazım. İster adına akil heyeti diyelim ister şehrin eşrafı diyin. Bu komitenin içine Halil İbrahim Doğan'ın olması lazım. Akhisar Ticaret ve Sanayi odası mutlaka olmalı. Akhisar Ticaret Borsası başkanım olmalı. Biz Köfteci Ramiz olarak üzerimize düşeni yaparız. İlk etapta can suyu denilen 3 milyon 290 bin lirayı toplayalım. Bu heyetle kapı kapı dolaşıp bu parayı toplayalım. Akhisarspor için kapı kapı dolaşırız feda olsun. Bu para toplanabilecek bir rakam. Ben şu an Ramiz ailesi olarak rakam telaffuz etmeyeceğim fakat üstümüze düşeni yaparız. Biz 7 sene yaptık yine yaparız.

 KARAGÜMRÜK O ZAMAN NEREDEYDİ? 

Karagümrük sosyal medya hesabından yazı yazmış. Biz kurulduğumuz zamanlarda futbol topunu bilmeyenler diye. Onlara Akhisarspor'un tarihini öğretmek lazım. Akhisarspor, Gençlikspor ve Güneşspor Karagümrük'ten çok daha önce kurulmuştur. Biz Yunanistan'a maç yapmaya gittik. Karagümrük o zaman neredeydi? dememiz lazım” dedi.

 Düzenlenen toplantının ardından Akhisarspor için heyet kurma kararı alan yetkililer çalışmalarına devam edecek.


 

Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı
Akhisar protokolü Akhisarspor’un geleceği için toplandı

 • Yorumlar 28
  Diğer Haberler
  TUNÇSEL ASANSÖR
  • Tunçsel Asansör
  • Tunçsel Asansör
  • Tunçsel Asansör
  • Tunçsel Asansör
  1/20
  Başlangıç Tarihi
  Başlangıç Tarihi
  Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.