• BIST 8026.27
 • Altın 1912.843
 • Dolar 28.8955
 • Euro 31.448
 • Manisa 17 °C
 • İzmir 18 °C
 • Eksen Kurs Merkezlerinde KPSS - ALES - DGS kayıtları devam ediyor
 • Dr. Dt. Simge Ayazoğlu Akhisar Ortodonti kliniği açıldı
 • Vergi Ödemede İkinci Taksit Son Gün 30 Kasım
 • Has Evrensel Özel Güvenlik Yenileme kayıtları devam ediyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Akhisar Lisesi Mezunları Pilav Gününde Buluştu!

Okunma Sayısı: 8982
Akhisar Lisesi Mezunları Pilav Gününde Buluştu!
Akhisar Lisesi mezunları geleneksel pilav gününde okulun bahçesinde buluştu.Akhisar Lisesi Okul Aile Birliğinin hazırladığı pilav gününe ilgi büyüktü. Akhisar Lisesi pilav gününde 1968 yılında Akhisar Lisesinden  mezun olan Manisa Vali yard

AKHİSAR LİSESİ MEZUNLARI PİLAV GÜNÜNDE BULUŞTU.

AKHİSAR: (Kenan MOLLA)

Akhisar Lisesi mezunları geleneksel pilav gününde okulun bahçesinde buluştu.Akhisar Lisesi Okul Aile Birliğinin hazırladığı pilav gününe ilgi büyüktü.
 

Akhisar Lisesi pilav gününde 1968 yılında Akhisar Lisesinden  mezun olan Manisa Vali yardımcısı Turan Eren’ de katıldı.
 

Açılış konuşmasını yapan okul müdürü Ufuk Çetinkaya” 1994-1995 Eğitim öğretim yılından itibaren 120 karma kapasiteli öğrenci parasız yatılı okul pansiyonumuz hizmete girmişti okulumuz halen 882 Genel Lise de 327 si  Yabancı dil ağırlıklı lise de olmak üzere toplam 1210 öğrenci, 82 öğretmen, 2 memur, 4 hizmetli ile Eğitim Öğretim faliyetine devam etmektedir.Okulumuz İlk mezunlarını 1960-1961 yılında vermiştir.Halen 11680 ni Genel Liseden 528 Yabancı dil ağırlıklı Liseden  olmak üzere okulumuzdan toplam 12208 mezunumuz vardır.Okulumuzun mezunları Ülkemizin ihtiyaç duyduğu alanlarda görev almışlar ve hayatlarında hep bir Akhisar Liseli olmanın gururu ve kıvancını taşıyarak sürdürmüştürler. Okulumuzun Aile Birliğinin düzenlediği pilav gününde bizleri bir araya getirdiklerinden dolayı Okul Aile Birliği Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Manisa Vali Yardımcısı Turan Eren”Akhisar Lisesi mezunu olmaktan onur ve mutluluk duyuyorum biz çok büyük bir aileyiz velisi ile, Öğretmeni ile,İdaresi ile yuvamız kos koca bir aileyiz.Akhisar ve Akhisar Lisesi her konuda Eğitim düzeyi,Kültür düzeyi ile Vatan  ve Millet sevgisi ile her konuda her zaman onurla ve gururla öğünecek kadar özelliklere sahip” dedi.

Manisa Vali Yardımcısı Turan Eren daha sonra Akhisar Lisesine 15 bilgisayar alan Öz Ege Tütün Şirketinin adına açılan Bilgisayar labaratuvarının açılışı ve Öz Ege Tütün Eksperi Aytun Kurtulmuş’a plaket verdi, ve Okula 10 bilgisayar alan  Fatma Kazımoğlu  Dayısı Ergün Tümer adına  Bilgisayar labaratuvarın açılışı yapıldıktan sonra Fatma Kazımoğlu’na plaket verdi.
 
Akhisar Lisesi Pilav gününde Okulun öğrencileri Halk müziği,Rak müziği,Şiir Dinletisi , Akhisar Lisesi Ana sınıfı öğrencilerinin dans gösterisi  Okul Tiyatro kulübü tarafından hazırlanan küçük skeçlerle pilav gününü neşelendirdiler.

Akhisar Lisesi Pilav Gününe katılanlar Manisa Vali Yrd. Turan Eren,Kaymakam Seyfullah Hacımüftüoğlu, Belediye Başkanı Salih Hızlı,Cumhuriyet Başsavcısı Ekrem Aydıner,Emniyet Müdürü İbrahim Çelik,İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sözcüer ve daire müdürleri ve çok sayıda veli ve Akhisar lisesinden mezun olanlar katıldı.
 
Akhisar Lisesi Öğrencilerinin Hazırladığı ve sunduğu müzik ve skeçlerde oynayan öğrenciler. Halk Müziği korosu Gizem Ak, Elif Kocaöğüt, Serkan Kiracı,Müslüm Ali Çetin, Özgün Hepşen, Hüseyin Öner, Rıdvan Yamaç,Cemilhan Kocabey,Adnan Beklemez  Rock Müziğinde; Utku Nacar, Gökhan Seyrek, Korkut Kurt, Yiğit Emre Şenyüz , Şiir Dinletisinde Cihan Erdal,Hüseyin Öner,Özgün Hepşen, Cemilhan Kocabey, Gözde Dereli,Gamze Önal, Cihan Üstek ,Müge Atilla,Zafer Ünaler. Polis Haftasında Halk Müziğinde Birinci Olan  Gizem Ak  Müzik öğretmeni Suat Turgut Atar saz   çalarak eşlik etti. Akhisar Lisesi Tiyatro Kulübü sunduğu Skeçleri; birinci skeçte, Kolej Sınavı, Hayazet Turgut, Hüseyin Öner, Arzu Kanlı, Mediha Şipal, Uygur Şimşir, İkinci Skeç, Doktor Bey; Cihan Erdal, Gamze Önal, üçüncü Skeç, Soru İşareti; Cihan Erdal, Mediha Şipal, Arzu Kanlı, Hüseyin Öner, Ayazet Turgut, Nur Kesici, Şeyma Güneş, Cemilhan Kocabey, Arzu Yılmaz, Özge Kılıç oynadı.
 

30 Nisan 2005 at 07:56:08

 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.