• BIST 2.372,35
  • Altın 942.117
  • Dolar 15.8689
  • Euro 16.7587
  • Manisa 22 °C
  • İzmir 21 °C
  • Depo görevlisi personel aranıyor
  • Eleman aranıyor
  • Key Performans Kurs Merkezi'nde erken kayıt fırsatları
  • Tecrübeli makineciler aranıyor
  • Merkez İlk Adım’da erken kayıt avantajları
  • Bayan kasiyer aranıyor
  • Akhisar Tepe Kursta KPSS lisans ve ön lisans deneme kayıtları başladı
  • FİBERR KOMPOZİT/RENCO KOMPOZİT firmalarına personel alımı yapılacaktır
  • Kaynakçı, elektrik bakımcı ve mekanik bakımcı aranıyor
  • Vasıflı vasıfsız  elemanlar alınacak
  • Amerikan Kültür Dil Kursu
  • Dış ticaret ve pazarlama personeli aranıyor
  • Hıdır besi çiftliğinde kurbanlık dana satışlarımız başlamıştır
  • Kurbanlık büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışları başladı
  • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

350 Öğrenci Atatürk için koştu

Okunma Sayısı: 1057
350 Öğrenci Atatürk için koştu
Atatürk Kır Koşusu kros yarışmaları İlkokul, ortaokul ve Liselerin katıldığı 350 öğrenci Atatürk için koştular. Akhisar Belediyesi, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla Akhisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği "2

350 Öğrenci Atatürk için koştu
Akhisar: (Kenan MOLLA)

Atatürk Kır Koşusu kros yarışmaları İlkokul, ortaokul ve Liselerin katıldığı 350 öğrenci Atatürk için koştular. Akhisar Belediyesi, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla Akhisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği "27 Aralık Atatürk Kır Koşusu" okullar arası kros yarışmaları Akhisar Belediyesi Kültür Park Gölet Yaşam Alanında yapıldı. Gölet Yaşam alanında yapılan "27 Aralık Atatürk Kır Koşusu" yarışmalarda öğrenciler kıyasıya yarıştı. 8 kategoride yapılan yarışmalara ilçe genelindeki ilkokullar, Ortaokullar ve Liselerden, minikler, küçükler, yıldızlar, gençler, kros yarışmaları çok çekişmeli geçti. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla Saat 11.00'de başlayan ve yaklaşık 350 öğrencinin katıldığı "Atatürk Kır Koşusu" kros yarışmaları çok çekişmeli geçti.

Beden Eğitimi Öğretmeni Çağatay Özçelik'in sunuculuğunu yaptığı programda dereceye giren takım ve ferdi sporculara kupa ve madalyaları Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Jandarma Komutanı Jan. Binbaşı Ali Galip Kocaman, Akhisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hasan Hüseyin Oktay, Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Ortopedi Uzmanı Dr. Hakan Destan ve Kros Komite üyesi Beden Eğitim Öğretmeni Önder Soykan tarafından verildi. 

                                       DERECELERE GİREN ÖĞRENCİLER

Minik Kızlar Ferdi Sıralaması: 1. Cemre Dağlı (Dr. Tarık Sarı İlkokulu), 2. Ferah Toprak Tütüncü ( Bahçeşehir Koleji), 3. Esra Kaan (Dr. Tarık Sarı İlkokulu)

Minik Kızlar Takım Sıralaması: 1 Dr. Tarık Sarı İlkokulu, 2. Ticaret Odası İlkokulu, 3. Halil Mandacı ilk okulu

Minik Erkekler Ferdi Sıralaması: 1. Kadir Toprak Alp (Özel Eksen Koleji), 2. Günay Efe Dökmen (Dr. Tarık Sarı İlkokulu), 3. Abdullah Sarp Eroğlu (Ticaret Odası ilkokulu)

Minik Erkekler takım Sıralaması: 1. Ticaret Odası İlkokulu, 2. Dr. Tarık Sarı İlkokulu, 3. Nadide-Fazıl Aysu Fatih İlkokulu

Küçük Kızlar Ferdi sıralama: 1. Nida Deniz Karataş (Ülkü Ortaokulu), 2. Özlem Efe (Yavuz Selim Ortaokulu), 3. Cemile Evra Ayıcı (Akhisar Ticaret Borsası 6 Eylül Ortaokulu)

Küçük Kızlar Takım Sıralaması: 1. Yavuz Selim Ortaokulu, 2. Ülkü Ortaokulu, 3.Akhisar Ticaret Borsası 6 Eylül Ortaokulu

Küçük Erkekler Ferdi Sıralama: 1. Erdem Onay (Gazi Ortaokulu), 2. Samet Bilal Yıldırım (Yavuz selim Ortaokulu), 3. Erdoğan Enes Aker ( Dr. Tarık sarı Ortaokulu)

Küçük Erkekler Takım Sıralaması: 1. Yavuz Selim Ortaokulu, 2. Ülkü Ortaokulu, 3. Dr. Tarık Sarı Ortaokulu, 

Yıldız Kızlar Ferdi Sıralama: Hilal Aygül (Atatürk Ortaokulu), 2. Zeynep Simge Akgün (Özel Eksen Koleji), 3. Hiranur Şahin (Yavuz Selim Ortaokulu)

Yıldız Kızlar Takım Sıralama:1. Atatürk Ortaokulu, 2. Yavuz Selim Ortaokulu, 3. Dr. Tarık Sarı Ortaokulu, 

Yıldız Erkekler Ferdi Sıralama: 1. Emirhan Eroğlu (Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu), 2. İsmail Arda Candan (Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu), 3. Abdullah Ergin (Bahçeşehir Koleji)

Yıldız Erkekler Takım Sıralaması: 1. Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu, 2. Atatürk Ortaokulu, 3. Dr. Tarık Sarı Ortaokulu.

Genç Kızlar Ferdi Sıralama : 1. İrem Öztürk (Özel Eksen Koleji), 2. Hayriye Baş (Şeyhisa Anadolu Lisesi), 3. Fatma Gülay (Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi)

Genç Kızlar Takım Sıralaması: 1. Şeyhisa Anadolu Lisesi, 2. Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi, 3. Akhisar Özel Merkez Koleji

 Genç Erkekler Ferdi Sıralama: 1. Hasan Uzun (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi), 2. Mustafa Can Akbilen (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi), 3. Mehmet İlker (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi),

Genç Erkekler Takım Sıralama: 1. Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi), 2. Çağlak Anadolu Lisesi, 3. Akhisar Özel Merkez Koleji

 

xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx

  • Yorumlar 2
    Diğer Haberler
    TUNÇSEL ASANSÖR
    • Tunçsel Asansör
    • Tunçsel Asansör
    • Tunçsel Asansör
    • Tunçsel Asansör
    1/20
    Başlangıç Tarihi
    Başlangıç Tarihi
    Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.