• BIST 1.947,17
  • Altın 777.11685
  • Dolar 13.6721
  • Euro 15.4336
  • Manisa 13 °C
  • İzmir 16 °C
  • Satış ve pazarlama ekibimize katılacak çalışma arkadaşları aranıyor
  • Bayan ön muhasebe elemanı aranıyor
  • Kuzey Güzel Sanatlar Müzik Kursu
  • Elektrik ve ambar personeli aranıyor
  • Akhisar Şiir Günleri 4 Aralık'ta
  • KPSS ve DGS deneme sınavları kayıtları başladı
  • Akhisargücü Basketbol Büyük Erkek Takımı ailesine sen de katıl!
  • Eksen Kolejinde "Kış Okulu" kayıtları başladı
  • Halk oyunları kursları başlıyor
  • Sevkiyat/depo personeli aranıyor
  • Üretim Elemanı / Operatör aranıyor
  • Muhasebe elemanı aranıyor
  • İtina ile zeytin silkme makinası ile zeytin silkinir
  • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

300 Öğrenci Cumhuriyet Kupası için koştu

Okunma Sayısı: 1092
300 Öğrenci Cumhuriyet Kupası için koştu
Akhisar Belediyesi, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Haftası etkinlikleri Okullar arası Kros yarışmaları Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Park Gölet Yaşam alanında

300 Öğrenci Cumhuriyet Kupası için koştu
Akhisar Haber Ajansı-AHA 

Akhisar Belediyesi, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Haftası etkinlikleri Okullar arası Kros yarışmaları Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Park Gölet Yaşam alanında yapıldı. 

50 okuldan yaklaşık 300 öğrencinin katıldığı Cumhuriyet kupası yarışmaları çok çekişmeli geçti. Cumhuriyet haftası kros yarışmaları Minik Kızlar, Minik Erkekler, Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler Cumhuriyet Kupası için koştular. Takım ve Ferdi dereceye giren atletizm öğrencilerine kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve okul Müdürleri ve Beden Eğitimi öğretmenleri tarafından verildi.

Cumhuriyet Bayramı Haftası etkinlikleri çerçevesinde yapılan yarışmaya Akhisar Özel Eğitim Uygulama Okulu birinci ve ikinci kademe çocuklar damga vurdu. Yaklaşık 300 öğrencisinin katılımı ile kros başlayan yarışmalarda tüm öğrenciler parkuru tamamlayarak sevinçlerini ve üzüntülerini arkadaşlarıyla paylaştılar.

                                        DERECELERE GİREN ÖĞRENCİLER

Minik Kızlar Ferdi Sıralama : 1.) Esra Kaan Dr.Tarık Sarı İlkokulu, 2. Cemre Dağlı ( Dr. Tarık Sarı İlkokulu), 3. Öykü Irmak Melek (Halil Mandacı İlkokulu)

Minik Kızlar Takım Sıralama : 1.) Dr. Tarık Sarı İlkokulu, Namık Oğul İlkokulu, 3. Özel Eksen Koleji.

Minik Erkekler Ferdi Sıralama: 1.) Kadir Toprak Alp Özel Eksen Koleji. 2. Dr.Tarık Sarı İlkokulu, 3. Dr.Tarık Sarı İlkokulu   

Minik Erkekler Takım Sıralama: 1.) Dr.Tarık Sarı İlkokulu, 2. Hüseyin Alhat İlkokulu, 3. Halil Mandacı İlkokulu  

Küçük Kızlar Ferdi Sıralama: 1.) Özlem Efe (Yavuz Selim Ortaokulu), 2. Beyza Kızmaz (Ülkü Ortaokulu), Neclanur Ergin (Beyoba İhsan Ünlü Ortaokulu).

Küçük Kızlar Takım Sıralama: 1.) Yavuz Selim Ortaokulu, 2. Ülkü Ortaokulu, 3. Şehit Serdar Denizer İmam Hatip Ortaokulu.

Küçük Erkekler Ferdi Sıralaması: 1.) Erdem Onay (Gazi Ortaokulu), 2. Samet Bilal Yıldırım (Yavuz Selim Ortaokulu), 3. Erdoğan Enes ( Dr. Tarık sarı Ortaokulu)

Küçük Erkeklerde Takım Sıralaması: 1.) Şehit Serdar Denizer İmam Hatip Ortaokulu, 2. Mehmet Keskinoğlu Orta Okulu, 3. Yavuz Selim Ortaokulu.

Yıldız Kızlar Ferdi Sıralama: 1.) Hilal Akbilen (Dr.Tarık Sarı Ortaokulu), 2. Nida Deniz (Ülkü Ortaokulu), 3. Yağmur Çetin (Atatürk Ortaokulu)

Yıldız Kızlar Takım Sıralama: 1.) Atatürk Ortaokulu, 2. Dr. Tarık Sarı Ortaokulu, 3. Yavuz Selim Ortaokulu.

Yıldız Erkekler Ferdi Sıralama: 1.) Emirhan Eroğlu ( Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu), 2. Abdullah Ergin (Bahçeşehir Koleji), 3. Enes Aydoğdu (Ülkü Ortaokulu).

Yıldız Erkekler Takım Sıralaması: 1.) Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu, 2. Gazi Ortaokulu, 3. Bahçeşehir Koleji

Genç Kızlar Ferdi Sıralama: 1.) İrem Öztürk Özel Eksen Koleji, 2. Hayriye Baş Şeyhisa Anadolu Lisesi, 3. Fatma Gökay (Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi)

Genç Kızlar Takım Sıralaması: 1.) Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi, 2. Akhisar Anadolu Lisesi, 3. Şeyhisa Anadolu Lisesi

Genç Erkekler Ferdi Sıralama: 1.) Hasan Uzun (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Anadolu Lisesi), 2. Mustafa Can Akbilen (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Anadolu Lisesi), 3. Mehmet İlter (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Anadolu Lisesi)

Genç Erkekler Takım Sıralaması: 1.) Kayhan Ergün Endüstri Meslek Anadolu Lisesi, 2. Özel Merkez Lisesi, 3. Cumhuriyet MTAL,

xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxx

  • Yorumlar 1
    Diğer Haberler
    TUNÇSEL ASANSÖR
    • Tunçsel Asansör
    • Tunçsel Asansör
    • Tunçsel Asansör
    • Tunçsel Asansör
    1/20
    Başlangıç Tarihi
    Başlangıç Tarihi
    Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.