• BIST 8486.96
 • Altın 1615.259
 • Dolar 27.4448
 • Euro 28.8712
 • Manisa 22 °C
 • İzmir 24 °C
 • Has Evrensel Özel Güvenlikte Kayıtlar Devam Ediyor
 • Tercihen Erkek Muhasebe Elemanı Aranıyor
 • English Time Akhisar'da
 • Erkek Özel Güvenlik personeli aranıyor
 • Haydi, Akhisar, Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüne katılın
 • Depo ve Sevkiyat elemanı aranıyor
 • Plasiyer Aranıyor
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

3 Aralık Dünya Engelliler Günü' ne Seren Gıda  Damgasını Vurdu!

Okunma Sayısı: 10110
3 Aralık Dünya Engelliler Günü ne Seren Gıda  Damgasını Vurdu!
Akhisar Seren Gıda Şirketinin  sponsorluğu ve Akhisar Belediyesinin katkılarıyla  yapılan 3 Aralık Engelliler Günü Otel Tütün Restaurantın da 300 kişinin katılımı ile gece eğlenerek kutlandı. Gecede  4 palyaço ve İlizyonist  gösteri ve eşliği ile

3 Aralık Dünya Engelliler Günü' ne Özel Bir Damgasını Vurdu!
>>>>>Kenan MOLLA)

Akhisar Özel Bir Şirketin sponsorluğu ve Akhisar Belediyesinin katkılarıyla yapılan 3 Aralık Engelliler Günü Otel Tütün Restaurantın da 300 kişinin katılımı ile gece eğlenerek kutlandı. Gecede 4 palyaço ve İlizyonist gösteri ve eşliği ile çocuklar coşku dolu dakikalar geçirdi.

Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Başkanı Halil Hatip,”Bu geceyi bizlere hazırlayan Özel Bir Şirketler Grubuna teşekkür ediyorum. Gecemize gelen kalbi temiz ve gönlü güzel insanlar Engelli çocuklarımızın bu gecesine gelerek bizleri ve çocuklarımızı çok mutlu ettiniz.
Yıllardan beri hep beraberiz, hep beraber Akhisar’ın her türlü etkinliklerinde beraber oluyoruz. Bu yalnız bizleri değil engelli çocuklarımıza da mutluluk veriyor. Sizlerin sıcak elleri, tebessümü bizlere umut veriyor. Biz de sizlerden bunu istiyoruz, ve sizlerde bunu yerine getiriyorsunuz. Çocuklarımız adına ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu gece ki yemeğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Akhisar şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Çelenlioğlu;” Özel Bir olarak Akhisar’ı çok seviyoruz.Akhisar çok güzel, Zeytin buranın olmasa olmazı. Şirketimiziz Ailesi olarak diyoruz ki Ülkemizde ne kadar çeşitlilik olursa ne kadar renk olursa, ne
kadar sektör olursa, yöremiz daha çabuk kalkınır.Tabi ki zeytin bizim her şeyimiz, ama burada 10 yıldır bu işlerle uğraşan şirketimiz var.Bizim zeytinimiz. Salçamız, Turşumuz ve var. Bir çok sektörümüz biz istiyoruz ki zenginliğimiz var. 3 Aralık Dünya özürlüler gününde bizlerle hep beraber olma fırsatını verdiniz. Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.Bizim ilçemizde Sağlıklısı, engellisi, İyisi ve kötüsüyle onlar bizim çocuklarımız, onlar bizim değerlerimiz, onlara kim sahip çıkacak şirketimiz Ailesi için, mükemmel bir gece, ve sizler için bir şeyler yapabiliyorsak, memleket için bir şeyler yapabiliyorsak, bunlar değerdir.Çünkü hayat paylaşınca güzel, Böyle bir güzel geceyi bizlere sunduğu için Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Başkanı ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İyi ki bu gece buradayım. Bundan sonra ben ve eşim Aygül, çocuklarım Sedef, Şirketimiz ile Aksek Sevgi çocuklarının emrindeyiz, her zaman da yanlarında olacağız.Sere Gıda ailesi olarak önümüzdeki Kurban Bayramınızı kutluyor ve Bayramda yapacağımız yardımları dağıtmak üzere Aksek sevgi çocuklarına bırakıyorum” dedi.

Gecede konuşan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı; "Belediye Başkanı olmadan önce Aksek ile çalışmalarım olmuştu. Bu yönetim kurulu ile çalışmalar yapmıştık.Gecemize sponsor olan ÖZel Şirlkete’e teşekkür ediyorum. Bu geceyi geleneksel hale getiren Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi yönetim kuruluna ve ailelere teşekkür ediyorum.Belediye Başkanı olarak ta her zaman yanınız da olmak istiyorum.undan
sonraki yapacağımız çalışmalar da Akhisar Belediyesi olarak yanınızda olacağım” dedi.

Akhisar Özel Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi çocuklarının oynadıkları “Ispanaklı Yumurta” adlı Show Salonu dolduran misafir ve konuklar tarafından alkış yağmuruna tutuldular. Özle şirketin sponsorluğu ve Akhisar Belediyesinin katkılarıyla yapılan 3 Aralık Engelliler gecesine katkılarından dolayı, Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi çocukları Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya, Ticaret Borsası Başkanı Önder Yamanel’e,Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’na, Özel şirketin sahibi Sedat Çelenlioğlu’na ve Keskinoğlu Şirketler Grubu adına Funda Mendi’ye Plaket verdiler. Özel şirketin Ailesi Akhisar Özel Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi çocuklarına çeşitli hediyeler dağıttılar.

Gecenin sponsorluğunu yapan Şirketin 9 dakikalık tanıtım gösterimi ve Stüdyo Özge Kadir Boz’un hazırladığı Akhisar Özel Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi çocuklarının yıl içindeki çalışma ve etkinliklerinden oluşan 10 dakikalık Sinevizyon gösteriminden sonra eğlence programı başladı.

3 Aralık 2008 Dünya Engelliler Günü yemeğine sponsor olan Akhisarlı Hayırsever İş Adamı Hasan Kirazoğlu üstlendi. Geceye Akhisar, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Önder Yamanel, Akhisar Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ve çok sayıda misafir ve engelli çocukların aileleri katıldı. Şirketler Grubunun sponsorluğunu yaptığı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü yemeğinde sahne alan piyanistler Müfit, Serdar ve İbrahim’in söylediği bir birinden güzel şarkılarla geceye katılan konukları coşturdu. Geceye katılan misafir ve engelli çocuklar ve aileleri bol bol pistte oynadılar.


 • Yorumlar 1
  Diğer Haberler
  REKLAM ALANI
  • Amerikan Kültür Dil Kursu
  • Amerikan Kültür Dil Kursu
  • Kuzey Ege Kurs
  • Kuzey Ege Kurs
  1/20
  Başlangıç Tarihi
  Başlangıç Tarihi
  Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.